Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért bántják az okosabb,...

Miért bántják az okosabb, intelligensebb embereket?

Figyelt kérdés
Éltetek már át valaha bántalmazást azért, amiért okosabbak voltatok, mint az átlag?
2021. jún. 7. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Egy okos,és intelligens ember nem alacsonyodik le az önérzetét pátyolgatni,hanem vagy nem veszi magára vagy elgondokozik rajta vajon miért mondták neki,azt amit.

Amúgy milyen bántalmazásra gondolsz? "Fú, rothadnál meg,amiért ilyen okos vagy?"?

2021. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Ki bántja? Ha annyira okos és intelligens, miért nem kezeli a helyén.
2021. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, hanem amikor valaki jobban teljesít egy reál tantárgyból középiskolában, akkor hajlamosabbak kiközösíteni, megvádolni csalással, piszkálni. Amikor okosabbakat mond, akkor azt bántásnak veszik.
2021. jún. 7. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Lasd: első kettő válaszoló...
2021. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Irigységből. Akit ilyen okok miatt bántanak az osztálytársai, annak érdemes átmennie egy erősebb suliba.

Én matek tagozatos osztályba jártam, ott nem volt ilyen, ne félj...

2021. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, egyetértek. De fura, hogy néha a felnőttek is tudnak ilyen primitívek lenni. Bár biztosan nem a legértelmesebb réteg bántja az okosabbat.
2021. jún. 7. 21:34
 7/9 anonim ***** válasza:

4.

Én ezt nem tapasztaltam soha, nálunk anno a suliban sem volt ez, a fiam is jeles, mégse bántják. Ha valakit ezért bántanak, vagy vele vannak még egyéb bajok, vagy a társaság elég primitív, akiket akkor úgy kell kezelni.

2021. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Ebből gondolva, eléggé nagyképűnek tűnsz, és általában olyan gyerekeket szoktak piszkálni, akik idegesítőek, kisebbek és könnyű célpontok.
2021. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha okosabb lennél, fel se vennéd.
2021. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!