Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért látom magam a tükörben...

Miért látom magam a tükörben szépnek, viszont a képeken undorítónak?

Figyelt kérdés
A tükörben teljesen elfogadhatónak találom magam,semmi bajom nincs a kinézetemmel. Viszont képeken olyan szinten ocsmány vagyok... nem túlzok.brutális látvány.mintha két külön ember lenne,szinte felismerhetetlen.Melyik a valóság? A környezetemtől csak pozitív visszajelzéseket kapok,rengetegen mondták már idegenek is hogy modellkednem kéne.

2021. jún. 8. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dettó,de én sem tudom miért van ez.
2021. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezem én is, ezért is utálom ha fotóznak.
2021. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
A valóság az, amit a kép mutat (sajnos). Én is így vagyok ezzel, és egyszerűen sokkot kapok, amikor meglátom magamat képen.
2021. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A tükörben ösztönösen úgy állsz be, amilyen szögből a legjobban festesz, ráadásul azért tükör, hogy tükrözzön. Nekem már az szemet szokott szúrni, hogy a képeken pont a másik oldalon van elválasztva a hajam a valósághoz képest. Én is jobban szeretem a tükörképemet, mint a fotómat.
2021. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy fotogén ennyi. 3D-ben jobban nézel ki. Szerencsére többségében úgy szokták látni az emberek a másikat.

Fordítottja is igaz, van akiről jobb fotó készíthető mint valóságban.

2021. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Pont hogy a fénykép nem tükrözi a valóságot! Az, hogy ki hogy néz ki a képen függ a szögtől, a fényviszonyoktól is. Fogadd el, hogy nem minden szögből nézel ki jól és inkább higgy a tükörnek. Jobban jársz :)
2021. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6#-os pontosan!
2021. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!