Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tehetném túl magam...

Hogyan tehetném túl magam azon, hogy a szemét főnököm kirúgatott és tönkre tette az életem?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy helyen tavaly májustól idén februárig, lejárt a szerződésem, a szemét vigyorogva hazudta a szemembe, hogy létszám leépítés miatt küldenek el, nem hosszabbítanak.


Felvettek még mellettem egy pancsert, de látszott rajta, hogy alkalmatlan a feladatra még én tudom, hogy jól dolgoztam csak hibázott és rám verte a balhét.


Jó fizetésem is volt, meg azóta munkanélkül vagyok, csóróskodom, éhezem, Őt meg múltkor láttam a 4 milliós autójával.


Egy hitvány patkány, állandóan azon gondolkodom, hogy elkapom és úgy megverem, hogy egy életre megmarad Neki... egy féreg, egy patkány, aki tönkre tette az életem!


Valahogyan ezen tovább lehet ugrani? :'(



2021. jún. 11. 17:28
 1/10 A kérdező kommentje:
nem ide akartam, hanem mentális egészségbe...
2021. jún. 11. 17:31
 2/10 Crisopher ***** válasza:
100%
Szerintem ezen nem érdemes tépned magad, bár elhiszem, hogy idegesít. A legjobb, ha keresel új munkát minél előbb, hogy anyagilag helyre gyere.
2021. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy lejárt szerződést nem hosszabbítottak meg, ez azért távol van attól szerintem, hogy "tönkretette az életed". Ráadásul egy 9 hónapos munka volt, nem 20 éve dolgoztál ott... Ez azért nem olyan sérelem, hogy ne lehetne túllépni rajta.


Itt a nyár, a bezárásoknak is vége, rengeteg helyen keresnek munkaerőt, szerintem rágódás helyett inkább feküdj rá, hogy minél előbb találj valamit!

2021. jún. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."
2021. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Haburc válasza:
Szerintem se rágódj rajta. Annál rosszabb. Bizonyítsd be, hogy többre vagy képes, mint a volt főnököd. Sőt elsősorban magadnak bizonyítsd. Nekem is volt ilyen munkahelyem, ahol a főnököm köcsögösködött. Eljöttem onnan sokkal jobban megbecsülnek anyagilag is és erkölcsileg is. Legalább a háromszorosát keresem, mint annál a munkahelynél. Még lehet, hogy a volt bunkó főnökömnél is többet keresek. Ez vigasztal.
2021. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem kamu ez a kérdés.
2021. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egy patkány tette fel a kérdést?
2021. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nyugi. Sokkal jobbat fogsz találni. Egyébként meg mindenkinek szembesülnie kell a tettei következményeivel, a volt főnököd is fog. De a fejletlen emberek ezt nem tudják, ezért bántanak másokat. Az élet végtelen körforgásában minden rendeződik majd, akkor is ha nem úgy néz ki most.
2021. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Te vagy az Szabó-Assenbrenner Zita?
2021. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hogy rád lehet ismerni, a Protokonnál is játszottad az agyad..

és mire mentél vele... :) :) :)

2021. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!