Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha mindentől...

Mit tegyek ha mindentől pánikolok?

Figyelt kérdés
Ha fáj a fejem, vagy fáradt vagyok és picit szédülök akkor rögtön agydaganatra gondolok. Ha fáj a lábam, akkor a trombózistól rettegek. Mindenről valami súlyos betegség jut eszembe! Pl most is az alhasamban éreztem valami melegséget és tökre bepánikoltam. Mit tegyek? Már kiskorom óta kísért ez engem, 17 éves vagyok és nem sikerült még kinőnöm, pedig azt hittem sikerülni fog. Ráadásul ha felfedezek magamon valami súlyos betegségre utaló tünetet, akkor olyan pánikroham kap el, remegek, nehezen kapok levegőt és rosszul vagyok.

2021. jún. 16. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél be egy algopirint és képzeld azt hogy egy csodaszer ami mindent meggyógyít.
2021. jún. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Hipochonder és pánikbeteg vagy. Ha nem akarod, hogy ezek az egész életedet végig kísérjék, akkor fel kellene keresned egy pszichológust.
2021. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Menj pszichológushoz
2021. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!