Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Paranoiás vagyok ,mitől lehet?

Starboy1 kérdése:

Paranoiás vagyok ,mitől lehet?

Figyelt kérdés

be utaltak korházba zárt osztályra 1 héttel ezelött mert rosszul lettem,kimenőt kaptam,vasárnap este vissza kell mennem. és félek valakitől akivel egy szobában vagyunk pedig tudom hogy nem ártana nekem.

vagyis nem is biztos. szedek gyógyszereket ketilept prolong,rivotril,olanzapin meg injekciót is kapok. egy roma csávó de jól kijövök vele mégis tartok tőle,pedig rendes. Mit csináljak?



2021. jún. 18. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel a nővéreket. Lehet vissza kéne menned beszélni a dokival. Vagy aludj még rá egyet.
2021. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A paranoia bizonyos mentális betegségek tünete. A gyógyszert is arra szeded. Lehet, hogy gyógyszert kell váltanod, mert nem mindenkinek működik ugyanaz. Beszélj a pszichiáterrel.
2021. jún. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!