Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » BPD-sek, nektek mennyi idő...

BPD-sek, nektek mennyi idő volt mire eljutottatok odáig, hogy már nem volt elviselhetetlen a szakítás utáni fájdalom?

Figyelt kérdés

Most ért véget egy 2 éves kapcsolatom. Mindenki mondogatja hogy pár hónap és jobb lesz. Nem tudom megértetni velük, hogy nekem ez sokkal nehezebb mint másoknak, egyszerűen tényleg úgy érzem, hogy megfulladok, nem bírom elviselni a tudatot, hogy nem működött és szakítanunk kellett -közösen döntöttünk így.

Nektek mennyi időbe telt, mire ez az nagyon intenzív fájdalmas szakasz enyhült? Jelenleg annyira lebénít, hogy képtelen vagyok a dolgaimmal foglalkozni, pl nyelvvizsgára készülni, haladni a szakdolgozatommal, legszívesebben teljesen eldobnám a jövőmet, holott a nyugodt időszakokban pontosan tudom, hogy ez nem megoldás és nem fogom magam örökké így érezni.



2021. jún. 20. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok borderline, de engem is nagyon megviselt a szakítás. Persze nem úgy, hogy földhöz vágtam magam és nyafogtam, hanem elment az összes motivációm a tanulásra, koncentrációs nehézségeim lettek és még a pánikbetegségem is előjött. Ha te 100x intenzívebben éled meg BPDként az érzelmeket, akkor nagyon sajnálom. Ha alapvetően jól váltatok el egymástól, akkor nyugodtabb szívvel tudsz továbblépni. Úgy tudom, hogy hajlamosabbak vagytok feketefehéren látni a világot - gondolj arra, hogy most pont így látod. Nem ő az egyetlen pasi a világon, és ha nem működött, akkor a szakítással csak nyertügyed van. Engem sajnos bántott az exem, ezért viseltem nehezen a szakítást. Azonban, ha korrekt módon váltunk volna el, akkor arra tudtam volna gondolni, hogy milyen jó, hogy megléptük és szabadok lettünk.
2021. jún. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!