Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami jó önsegítő könyv?

Valami jó önsegítő könyv?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdök súlyos depresszióval, szorongással. Se a pszichiáterek, se a oszichológusok, se a gyógyszerek, se a sport, semmi nem segített eddig.


F/40


2021. jún. 22. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Federer Ágnes: Sorsáthallások
2021. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Almási Kitti:Bátran élni
2021. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kosozonom szepen.
2021. jún. 22. 21:14
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert, jobbulást
2021. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Akkor az önsegitő könyvek se fognak. Mondjuk attól függ meddig jártál pszichiáternél/pszichológusnál.


Amúgy a Élet szorongás és pánik nélkül c. könyv a most elérhető egyik legjobb átfogó könyv a szorongással/depresszióval kapcsolatban. Persze a kedvencem dr edmund j bourne könyve a témában de az sajna már sehol nem elérhető.


Én a helyedben elindulnék a kábszik világába.


A debreceni pszichiátrián Frecska Ede ketamin terápiát csinál. Itthon az OGYÉI felé lehet igényelni ha terápia rezisztens depis vagy és a jó isten se segített eddig. Nagyon jók az eredmények a ketamin terápiával kapcsolatban.


Én erre felé indulnék el. Ja amúgy az önfejlesztő könyvek isteniek, szóval nem akartalak lebeszélni róla. Érdemes még hallgatnod youtubon előadásokat popper pétertől, feldmár andrástól, daubner bélától, bagdy emőkétől.

2021. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
14 evig voltam alkoholista es 9 evig drogfuggo. 8 eve tiszta vagyok, azota kuzdom depresszioval es szorongassal.
2021. jún. 22. 22:24
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp pszichológushoz kellene járnod. Neked biztos nem egy hónap fogja meghozni az eredményt. Évek.


Illetve meg kell találnod az utat. Ill valamiért depressziós vagy..miért? nem találsz jó munkát? nem szereted a munkahelyed? A sok kábitótól meg alkoholtól szétvitted a neurontranszmitter háztartásod..azt meg itthon isten se fogja neked kideriteni.


Gyógyszert is tuti szedned kellene. Elsajátitani relax gyakorlatot..mélylégzés..meditáció stb.

2021. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
3 pszichiaterhez es 4 pszichologushoz jartam az elmult 8 evben, nagyjabol tobb millio forintot koltottem el maganorvosokra. Gyogyszert eddig 14 felet szedtem, jelenleg is szedek 3 felet. Relaxacio, autogentrening meg ilyen baromsagokon mar reg tul vagyok. Bocsi.
2021. jún. 22. 22:35
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem baromsagok ezek. Tudomanyosan bizonyitott de nem ez a lenyeg.


Akkor tovabbra is az a problema, hogy vmit kezdened kell az eleteddel..miert vagy depis..es azon dolgozni.

2021. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%

Orsolics Zénó: Flashback

M Scott Peck: A járatlan út

Elizabeth Wurtzel: Prozac ország

Scott Larson Dan Mercer: Kiútkeresők

Újszövetség/Zsoltárok könyve

[link]

Maisel: Isten-e Jézus?

2021. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!