Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » önsegítő/pszichológia könyvet...

önsegítő/pszichológia könyvet tudnátok ajánlani ami segítene megnyílni, kommunikációs keszséget javitani?

Figyelt kérdés

Olyan konyv amit akár neten is eltudok erni...


Nagyon zárkozott vagyok,nagyon nehezen nyilok meg es masok velemenyet nezem mindig. Segitene beszélgetést javitani masokkal , mert sokszor csak azon jár az eszem,hogy hogyan beszelgessek mert nincs mit mondanom, hogy mit modjak most...



2016. júl. 8. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olvass sokat. Olvasd végig a kötelező irodalmat. Ezek nem véletlenül lettek kijelölve. Sokat olvasott embernek mindíg az eszébe jut valami. Beszélgessél más emberekkel. Barátokkal, barátnőkkel. Pl. hogy mi történt aznap, vagy mit láttál a TV ben? A semmiről is lehet beszélni. Gyakorolni kell.
2016. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Brené Brown- Bátraké a boldogság

Ajánlom, olvastam. Nagyon vastag, de csak azért mert terjengősen ír, viszont nem beszél félre.

2016. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nincs mit mondanod, kérdezz. Mindenkinek jól esik, ha érdeklődnek róla, és így a másikat is megismered.
2016. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legjobb, amivel valaha találkoztam, Szepes Máriától A mindennapi élet mágiája. Át tudom küldeni pm-ben.
2016. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!