Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A tünetek alapján szociális...

A tünetek alapján szociális fóbia, vagy pedig pánikroham?

Figyelt kérdés
Fél éve jött elő körülbelül, hogy nem szeretek,vagy egyatalan nem akarok emberek közé menni, mert rossz érzés fog el. Elkezdek remegni, a lábaim kb mintha földbe betonozott volna, olyan mintha megfeszülnék.
2021. jún. 13. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Ez inkább szociális fobia testi tünetekkel. Én is ugyanezt érzem kb csak nekem régebb óta van
2021. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DeMoR ***** válasza:
42%

Először is menj el egy szakemberhez, ő pedig elég hamar megmondja.


Szerintem valami fajta szorongásos történet. Meglehet szociális.

Lehet kezdetleges pánikroham. Hidd el, ha az és rendesen leszenek rohamaid, sírva könyörögsz majd a szakemberért sajnos.


RockNRoll&Peace&Love

2021. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Esetleg mielött szakemberhez fordulnék, nektek van valami módszeretek a tünetek enyhítésére?

2021. jún. 13. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Igen, van. Állítólag legkönnyebben úgy lehet ezt kezelni, hogy azokat a helyzeteket keresed ahol szorongsz, így idővel megszokod, és enyhülnek a tünetek. Ha például rettegsz buliba menni a sok ember miatt, akkor menj buliba, így rajossz hogy nincs mitől szorongnod és többet nem fogsz
2021. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem pánik roham. Max szociális fóbia, de inkább hiszti. Keress valami munkát ahol emberekkel kell foglalkozni, garantáltan elmúlik.
2021. jún. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!