Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz és “izgalom” oldásra...

Stressz és “izgalom” oldásra valami ötlet , javaslat ?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokkal több van bennem, és sokkal jobban tudnék teljesíteni. Azonban kezdem magam emiatt utálni , mert mindig stresszelek , izgulok és ez elviszi az egészet. Legyen szó munka , vizsga , előadás. Nagyon sok lehetőséget buktam emiatt, vagy szimplán nem úgy teljesítettem “élesben” ahogy elképzeltem. Tudom, hogy sokkal több mindenre vagyok képes mint amit megmutatok amikor oda kerül a sor. Erre van esetleg valami trükk , hogyan oldjam ezeket magamban ? Esetleg valamilyen kezelés ?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. jún. 23. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
420
2021. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2021. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Légzőgyakorlatok bevethetsz akárhol, ez helyben képes csillapítani a stresszt. Hosszabb távon jóga, meditáció, vagy valamilyen sport/mozgásforma segíthet. A kocogás jól oldja a stresszt, boldogsághormonokat termel, amik egész napra kihatnak.
2021. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!