Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátria zárt osztályról...

Pszichiátria zárt osztályról hogyan lehet kijutni?

Figyelt kérdés
Pl ha megfenyegetem vagy lefizetem az ápolókat az hatásos?
2021. jún. 24. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy.


Azzal meg ha megfenyegeted oket szerintem 10x annyi ideig fognak bent tartani.


Es ekkor mar nem csak a zart osztalyon leszel es maszkalsz ide oda, nem.


Lefognak, beszurnak neked egy kis haldol-t es mikor alszol szepen lekotoznek nappal-ejjel, meg betakarnak ebben a full 40 fokos melegben, hogy meg ne fazzal.

2021. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem vagy ön és közveszélyes , az orvosod szerint.

Egyiket se próbáld meg, mert le is kötöznek, ha veszélyben érzik magukat.

Szökéssel ugyan ez a helyzet.

2021. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Garantálom neked, hogy ha ezek közül bármivel megpróbálkozol, akkor dupla annyi ideig tartanak bent...

Csak akkor jutsz ki, ha a kezelőorvosod úgy határoz. Jellemző esetben, ha már nem vagy veszélyes önmagadra és/vagy másokra.

2021. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem hatásos.
2021. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Kibírod, erős vagy!:)
2021. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor engednek ki, ha már hatott a sok gyógyszer és úgy látják, nem vagy se magadra, se másra veszélyes, ha már kezdesz kijönni a pszichotikus állapotból.

Üdv - egy zártot 3x megjárt dolgozó, normális életet élő skizofrén :)

2021. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 árokpart ***** válasza:
100%
Atyág mi az, hogy lefizeted őket? Talán milliárdos vagy? El tudod képzelni, hogy bárki ebben az amúgy is egzisztenciákkal túlzsarolt országban, elinflált forinttal pár fillérért vállalnának egy bírósági eljárást, ahol nemcsak a munkájukat, egzisztenciájukat veszítenék el, hanem valószínűleg le is csuknák őket miattad? Simán hajléktalanokká válnának pillanatok alatt. Netán akkora pozícióban vagy, hogy rögtön fel tudsz ajánlani nekik egy hasonló egzisztenciát máshol ha miattad ott elveszítenék azt? Gondolkozzál már egy kicsit! A mai világban 1 milliárd alatt de még többért sem egy bírói megrovást sem kockáztatna senki olyan akinek ilyen stabil , biztos egzisztenciájuk van mint az ott dolgozó orvosok, ápolók.
2021. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos onnan csak akkor engedik el az embert, ha az orvosa úgy dönt. Én gyermekpszichiátrián voltam már kétszer is zárt osztályon, bipoláris zavarral.
2021. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!