Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan vitamin vagy gyógyha...

Van olyan vitamin vagy gyógyhatású készítmény ami csökkenti a stresszt,izgulást?

Figyelt kérdés
Első munkahelyem miatt eléggé izgulok,alapból izgulós félénk srác vagyok ezt szeretném csökkenteni. Az élet minden területén hasznos lenne ha mondhatni normálisabb lennék,nem az a feszengős stb srác.

2021. jún. 26. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

tanuld meg kezelni az érzelmeidet, ez a megoldása a problémáidnak.


Sok sikert hozzá!


Lásd, hogy jófej vagyok még könyvet is ajánlok neked:


[link]

2021. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek egyessel, de az orbáncfű, a komló, a citromfű, a valériána, ill. az ezekből készült teák/tabletták segíthetnek.
2021. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
egyél csípőspaprikát
2021. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
B vitamin komplex, magnézium. Nekem ezek úgy ahogy hatottak bár én erős szorongást próbáltam csillapítani velük.
2021. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

B vitamin komplex,magnézum, honnan érdemes meg venni vagy ennek nincs jelentősége?

erős szorongás alatt mit értesz?

szívesen beszélgetnék veled ha nincs ellenedre.

(köszönöm a választ)

2021. jún. 27. 07:37
 6/12 A kérdező kommentje:
jutavit multi vitamin és jutavit omega3-hal olaj van itthon ezek is jók lehetnek? hétköznap nem tudok el jutni munka miatt sehová.
2021. jún. 27. 07:39
 7/12 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező. A b vitamin komplex alapjáraton egy ótvar nagy fszság mert a b vitaminokból nem szokott az ember hiányt szenvedni. Kivéve akkor ha kongóban élsz. A magnézium más kérdés. Abból elég sokan szenvednek hiányt, az omega 3 ugyan ez. Mind a kettő JAVÍTHAT a mentális állapotodon.


De elhiheted, hogy ha mentálisan nem vagy jól..akkor rohadtul nem ezek fognak kirántani belőle. Mit gondolsz? Beveszel egyet és majd bizonyos szituációkat máshogy fogsz megélni? A belső monologod, a téves meggyözödéseid elillannak és átváltanak pozitiv gondolatokra?


Konkrétan az a terved, hogy fáj a fogad és keresel valami olcsó és könnyen beszerezhető fájdalomcsillapítót. 1. nem fog használni. 2. a fogad továbbra is rohadni fog.

2021. jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményed egyet is értek vele,egyébként folyamatos bevitel esetén mutatna valami kis eredményt szóval eszembe nem jutott hogy varázs ütésre megoldódik minden gondom. Az viszont igen hogy minimálisan jobban fogom kezelni a dolgokat. Viszont amit írtál tényleg így van ez csak mondhatni tüneti kezelés lenne(ami mellesleg nem gond hisz nem gyógyszer ha nem vitamin stb ami amúgy is jól jön) nem annyira súlyos hogy orvoshoz kellene fordulni pl tudok intézkedni hivatalban,boltban,munkahelyen. Az lehet hogy fura vissza húzódó vagyok stb de ez még nem orvosi eset szerintem.
2021. jún. 27. 10:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Amugy ez is egy szemelyisegzavar. Nem egy ember megy emiatt pszichologushoz.


Persze ehhez nem feltetlenul kell szakember..mert magadon is dolgozhatsz. De attol meg hogy nem hallasz hangokat meg nem jelenti azt, hogy nincs semmi bajod. Az onbecsules hianya ered valahonnan.:)

2021. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó te egyébként a 7-es válaszoló vagy?
2021. jún. 27. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!