Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős folytonos szorongásra...

Erős folytonos szorongásra milyen vény nélkül kapható készítményt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék erős gyógyszereket szedni.Viszont olyan erős szorongásom van, hogy minden nap erős hányingerem van tőle, öklendezek, már több mint egy éve. Pedig nem vagyok ideges, és tudom hogy nincs mi miatt aggódnom vagy szoronganom, de egyszerűen nem tudok a testemnek parancsolni. És még itthoni környezetben is egész nap ez megy, nem hogy amikor városban kell lennem, tömegben. Voltam sok vizsgálaton, testi okok kizárva. Voltam terápián, nem segített, próbáltam gyógynövényes teákat, életmódváltoztatást, meditálást.

A sedatif pc-t ismerem, de viszonylag rövid ideig segít, és hullik tőle a hajam. Ti mit ajánlotok?Van ami segít nektek? Mi és mennyi belőle? Aki hasonló helyzetben volt, elmúlt ez valaha?


2020. dec. 3. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre nem lesz jó vény nélküli szer. Pszichiáter szakorvos tud segíteni.
2020. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én próbálkoztam Nervenpflegével, citromfű teával és kapszulával is.

Akkor Sedacur fortét is vettem.

De annyira egyik sem nyomja el a szorongásomat. A nervenpflege egy kicsit segített, de nem az igaz.

Nekem is hányingerem van tőle.

A pszichiáter felírt antidepresszánst, ami elvileg jó rá. Escitil a neve, de még nem mertem elkezdeni szedni. :(

2020. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!