Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségből és szorongásb...

Pánikbetegségből és szorongásból ki lehet gyógyulni önerőből? Vagy esetleg segít valamelyik vitamin valamennyit a helyzeten?vagy valami gyógynövényes készítmén,amit szoptatás és alacsony vérnyomás mellett lehet szedni?

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok ettől a pánik betegségtől és szorongástól. Már reggel úgy kelek hogy szorongók..és ez egésznap tart.Kedden megyek pszichológushoz.. Voltak hasonló tüneti valakinek:

Szédülés, halántéknál szorító érzés, ájulás érzés, gyengeség,olyan mintha nem lennék magamnál, ilyen "zuhanó" "könnyűség" érzés..

Bízom benne hogy valaki tudd valami jó tanácsot adni ezzel kapcsolatban.Nem szeretnék nyugtatóhoz nyúlni sem antidepresszánshoz.. Létezik olyan "készítmény" (vitamin, gyógynövény " ami ebben segíthet? Nagyon nehéz így, szinte sehova nem járok, ha megyek is valahova (ami nagyon ritka) már izzad a tenyerem a rossz gondolatoktól,szédülök, meg ez a tipikus" lebegő " érzésem van.. Szenvedek ezektől... Hiába vagyok egésznap itthon akkor is folyamat egésznap kattog az agyam és szorongók..

Tanácsokat nagyon szívesen el fogadok, ki hogyan vészelte át ezt az időszakot, miket próbált, és mik segítettek úgy igazán. Komolytalan emberek kérem hanyagoljanak!!!! Köszönöm.



2021. jún. 26. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

cbd olaj, de azt szoptatas alatt inkabb ne szerintem.

Amugy a doki segit, kongnitiv terapia es hasonlokkal.

Nekem idoszakosan ter vissza, evekig tunetmentes vagyok aztan ha jon egy nagyobb trauma megint evekig szenvedek. En is unom, javitani tudtam a helyzetet, cbd es magnezium potlas, legzogyakorlatok stb

de meg nem latom a teljes tunetmentesseget magam elott.

Regebben frontint is szedtem, nem jo hosszu tavon.

2021. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Magnéziumot lehet szedni alacsony vérnyomás mellett is?

Mert sok helyen azt olvastam hogy vérnyomás csökkentő hatása van 🙂

Szörnyű ez a helyzet.. Főleg ha az ember már szorongással is küzd mellette..igen a szoptatás miatt nem tudok sok mindent "ki próbálni".

Cbd olaj használatakor mit érzel? Nyugodtabb vagy?

Frontin segített valamennyit abban hogy ne szorongj?

Alapból a szoptatás miatt sem tudok ilyen "szereket" használni, meg ugye alacsony a vérnyomásom is...

Néha már kezdem azt hinni hogy meg bolondulok. Főleg mikor egésznap azt érzem hogy szédülök vagy esetleg ilyen "zuhanó" szerű érzést érzek. Kértem Neurológiaiára is időpontot, mert már nem tudom el dönti mi valós, meg mit képzelek be magamnak. Sajnos augusztus 3-ra kaptam oda idő pontot... Messze van eléggé

2021. jún. 26. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Cbd , 5-6 het utan fejtette ki a hatasat addigra talaltqm meg a sajat adagom, kevesebb rosszulletem volt es nem voltam erzekeny a frontokra.


Frontin eleinte segitett de aztan egyre nagyobb adag kellett belole mert hozza szokik a szervezet, igy inkabb gyorsan lealltam vele :)


magneziumrol nem tudom, milyen hatassal van a vernyomasra de nekem is alacsony es nem volt vele bajom. Magnosolvot hasznaltam. De magneb6 se rossz.

2021. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam pszichológusnál. Azt mondta hogy szerinte ezek a tünetek nem pánikbetegségre utalnak. (folyamatos szédülés, bizonytalanság érzés, fej fájás) azt mondta hogy lehetséges hogy vér szegény vagyok, meg hogy a pajzsmirigyemet nézesem meg. Meg annyit mondott hogy szorongásom az van ezek miatt a tünetek miatt. Magne B6 javasolta mást nem..
2021. jún. 29. 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Panikbetegsegnek tulajdonkeppen azt hivjak, ha sokszor van panikrohamod es emiatt allando szorongasod, ha minden lelet jo, akkor elindulnak ilyen iranyba. Mindenkepp vizsgaltasd ki magad.
2021. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!