Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichiáterhez fordulni...

Milyen pszichiáterhez fordulni? Kaphatnék egy kis bíztatást?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valószínűleg szociális fóbiám van, évek óta nem tudtam emberek közé menni, az életem stagnál. Most jutottam el arra a pontra, hogy muszáj lépnem, nem szeretnék több évet elpazarolni.

Viszont rettegek, hogy ez megintcsak egy pozitív fellángolás és nem fog menni.. Többször volt ilyen sajnos, ha ritkán egy jobb időszakomat élem. Most szeretném megőrizni és megtenni az első lépést. Előre is köszönöm a válaszokat!


2021. jún. 28. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Életem legjobb döntése volt, hogy pszichiáterhez fordultam. Sokat segített a terápia, gyógyszer nélkül is. Hajrá!
2021. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: megkönnyebbülés!


Mert eleve pozitív dolog abban hinni, hogy segíteni fog rajtad.

2021. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Legutoljára végbél tükrözésen, és foghúzáson voltam. Ezeknél kellemesebb.
2021. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tud segíteni, de csodát nem szabad várni. Szóval aki úgy megy oda, hogy tessék engem meggyógyítani, az csalódni fog. A teljes gyógyulásban mondjuk 20% a gyógyszer, 15-20 a doki, a többi az egyénen múlik. Tanácsokat ad, elmondja, h kb mit kéne tenni, de megtenni neked kell. Olyan mint a dietetikus. Diétázni, sportolni nem tud helyetted.
2021. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztosan kapsz BNO kódot, biztosan kapsz gyógyszereket. Ha szerencséd van nem fogsz rászokni pl. a szorongásoldóra. Nem lesznek tőle öngyilkossági gondolataid. Magánrendelés vagy nem? stb. Sok minden befolyásolja.
2021. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyre több a szorongó ember, akár fiatal vagy idős. Sajnos a Covid járvány növeli ennek számát. Nem tudom nálad mi váltotta ki, de biztosíthatlak, hogy a Biblia, és az a személy aki ezt leíratta az emberiség számára, tudja, hogyan kell a lelki egészségünket helyreállítani!

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiálítás sem fájdalom nem lesz többé."

2021. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen nagy tévedésben vagy 4-es...engem meggyógyított gyógyszer nélkül. És egy pszichiáter sose mondja meg mit kell tenned!
2021. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerek egy hozzád hasonló sorsú embert, 5 évig nem ment ki a lakásból (én gondoskodtam róla). Idén tavasszal egy hónap alatt a pszichiátrián (Nyírő) gyógyszerekkel és terápiákkal úgy helyrebillentették, hogy azóta kb. mindennap elmegy valahova, ha máshova nem, lejár a szomszéd kis parkba olvasgatni. Neked is menni fog, csak ne szalaszd most el ezt az esélyt, és ha van erőd rá, kérj segítséget! Írhatsz privátot is, ha úgy érzed, tudhatok segíteni.
2021. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el, meg fogja érni. A legjobb döntés, amit meghozhatsz most, hogy elmész pszichológushoz. Sok sikert!
2021. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pszichiátert írt, aki orvos. A pszichológus bölcsész! Nem mindegy hova megy.
2021. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!