Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek Gerzsenyi Erika...

Szerintetek Gerzsenyi Erika mennyire jó pszichoterapeuta?

Figyelt kérdés
Ellentétes véleményeket hallottam róla. Valaki szerint ügyes és szépen kikezeli, valaki szerint meg nem ér semmit csak rengeteg pénzzel húzza le az embert.

2021. júl. 4. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem pszichoterapeuta, hanem szellemgyógyász.
2021. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kuruzsló, vajákos, csodadoktor, mitől lenne ez a nő "pszichoterapeuta"? Köze nincsen hozzá.
2021. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Volt "szerencséd" hozzá?
2021. júl. 4. 22:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerencse eldonteni, hogy diplomaval tudomanyos tevekenyseget folytat, vagy fellegalisan, illegalisan esetleg egyeb vallalkozoi fedoneven penzert cserebe varazsol.
2021. júl. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jut eszedbe orvosnak meg pszichoterapeutának képzelni egy rendőrségileg üldözendő kuruzslót? Ilyen szinten egy épeszű ember nem lehet tájékozatlan!!! Odáig se jutottál el, hogy legalább az úgymond "orvos" internetes elérhetőségére rákeress?
2021. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én most hallottam róla, gondolkodtam elmenni. Honnan veszitek, hogy kuruzsló? Mik a személyes tapasztalatok, hogy ilyet állítatok?
2021. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincsenek személyes tapasztalataink, mivelhogy mi épeszű emberek vagyunk, akik tudjuk, hogy egyetemi képesítés nélkül gyógyítani nem lehet, csak kuruzsolni. Ami a legjobb esetben is pénzveszteség, rosszabb esetben egészségkárosodás. A kérdés nem az ezotéria rovatban van.
2021. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Több ágon végzettsége van neki,köztük mentálhigiénés is. Feltételezem, ha végzettsége van hülye nem lehet. Borsos áron dolgozik, így nyitott szemmel járok. De sajnos manapság mindenkire rámondják a kuruzslást, aki nem az arra is, azért, mert rengeteg van belőlük. Így nehéz szakembert találni..
2021. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amit magáról ír az egyik honlapon a szellemgyógyászatról, szellemtestről meg jelképterápiáról, az egy tudománytalan zagyva rizsa. Ha lenne neki bármilyen szakmai végzettsége, nem titkolná el.
2021. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én hipnózis miatt mennék hozzá, tudtommal az nem tudományos zagyvaság. Egyébként honnan hallottál róla, hogy ennyire ellenvéleménnyel vagy? Ha van egy sajátos véleményed, de tapasztalatod nincs, akkor így hogyan alkotsz véleményt?
2021. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!