Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan közületek akinek 10...

Van olyan közületek akinek 10 mg escitil nem hatott de 20 már igen, és tünetmentes lett? Panikroham ellen kellene hatni a.

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 09:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Értem,akkor próbálok megnyugodni. Nekem azt mondták 2-3 hét mire érzem a hatását,de az inkább 5 hét volt a 10mg-nál.

Most jön az emelés,akkor arra is számítok pár hetet.

Én Rivotrilt kaptam mellé,de ezt el fogjuk hagyni ha kifejtené teljesen a hatását az Escitil.

3 x 0,5 mg kell szednem,de nem szívesen szedem, a nyugtatóktól félek de tudom hogy muszáj hogy jobban legyek.

Én 109 kg vagyok nem értettem miért kérdi a doki a súlyom és azt hogy vezessem mikor mennyi vagyok,de akkor a gyógyszer mennyisége miatt ha jól értem. Legalább ezt is megtudtam :)

Köszönöm a segítségedet.

2021. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A szorongáscsökkentők súlyfüggők is, azt viszont nem értem miért rivotrilt adott, az a benzodiezapinex heroinja kb. Bőven jó lenne neked is a xanax.
2021. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát igen sajnos a rivotril az egyik leggázosabb.

Előtte egy idős dokinál voltam mint megtudtam ők ezt előszeretettel adják...

Most fiatalhoz járok,ő semmiképp nem akarja sokáig tartani,csak míg jobban leszek.

Ez a 3. gyógyszer amit próbálunk az Escitil,ahogy emlitettem is nagyon bízom benne beválik végre :(

2021. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, ne is mondd. Én is idős dokihoz járok, kétfajta szorongáscsökkentőt ismer, a xanaxot és a rivotrilt, ez a nagy szakmai tudása...
2021. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, így van, aztán nem is érdekli őket mi lesz veled. Azért ez szomorú ☹️
2021. aug. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok, adok egy kis feedbacket.

Sokk jobban vagyok köszönöm. Végül csak 15 mg-ot szedek reggelente és azis elég lett. :-)

A rosszullétek amit azt hittem még a pánik csinálja, sajnos a helex nyugtatohoz való hozzaszokas csinálta de most már csak este szedek 1 egészet és 1 hónap múlva vége is :)


Az escitil abban segít, hogy tudok olyan eseményeken is részt venni amin eddig sose gondoltam, h szorongás nélkül lehet. Pl: strandon úgy végig sétálni az emberek előtt, h nem szorongok mit gondolnak pl törölköző nélkül stb.

Nagyobb összejöveteleken részt tudok venni, öltözködni sokkal csinosabban merek. Nem panikolok. A szorongás kis része megmaradt mert nyilvánvaló, hogy az ember napjaiban vannak rossz dolgok de egyszercsak elfelejtem őket azt vettem észre. Nemtudok egy dolgon 10 napig lovagolni, hanem nyugodtabb vagyok. :)

Kívánom, mindenkinek sikerüljön ezzel a gyógyszerrel s utána majd nélküle is szebb életét élni.

2021. aug. 16. 06:57
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez igazán jó hír, köszönöm hogy megosztottad velünk, remélem én is hamarosan eljutok ide 🙂
2021. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!