Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szekszárdi pszichiátriáról...

Szekszárdi pszichiátriáról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, aki ott kezeltek?
2021. júl. 6. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Édesanyám ott dolgozik, tőle hallottam pár dolgot

Van pár kissé fura ápoló/dolgozó

Vannak kissé furcsa betegek, de nem különösebben problémásak, tudomásom szerint nem erőszakosak.

Nem tudom ezzel a par sorral mész e valamire, de még annyit tudok mondani, hogy édesanyám nem szeret ott dolgozni :(

2021. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szekszárdi kórházban ki szeret dolgozni? :D



Am voltam bent, nekem nem okozott kellemetlenséget, a kaja más kórházakhoz viszonyítva jó, a tálalósok nagyon kedvesek, a pszichológusok is jól végzik a dolgokat/jó szakemberek. A pszichiátert csak villám vizitkor látod- ez nem vmi jó...

Az A osztályon nem voltam (zárt) a B-n voltam, az elkeserítő (koedukált mosdó). De lent, a rehab részen jó, a szobák modernek, kényelmes ágyak, a mosdó is felújított (C, D). Sok foglalkozás van.

2021. júl. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!