Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lesz akkor ha 2 féle...

Mi lesz akkor ha 2 féle altatót egyszerre veszek be ?

Figyelt kérdés

Gerodorm és Sanval.

Vagy jobban járok ha 2 szemet veszek be valamelyikből ?

1 szem egyikből se hat már.

Úgy tudom nyugtatóval nem szabad keverni.


2021. júl. 13. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Ne keverd semmifélképpen hanem egy fajtából vegyél be akkor 2 db-ot.

Jobb volna leszokni mert hidd el tudom miről beszélek.Én is szedtem a Sanvalt vagy 2-3 évig és nekem sem volt elég már 1 szem és 2 kellett aztán már észrevettem hogy az sem az igazi de 3-at már nem vettem be és szerencsére sikerült leszoknom több mint 1 éve.Én Xanax-ot is szedtem és duplán nehéz volt de megérte és azóta sportolok,vitaminokat szedek és a közérzetem nagyon jó.Neked nem szokott kóma lenni a reggel?Nekem mindig az volt míg ezeket a sz@rokat szedtem és még dohányoztam is.Azt is letettem egyidejűleg több mint 1 éve.Nem szabad semmi ilyen cuccot szedni mert a végén nem lesz elég egy doboz 1 hétig sem és nem fogja felírni az orvos rakat számra mert van egy limit amit ő sem léphet át vagy megbüntethetik ha a körmére néznek

2021. júl. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit az 1. ír. Hozzá vagy már szokva, mindig emelgetni kell az adagot ugyanahoz a hatáshoz. Jobb inkább elhagyni ezeket a szereket. Én régebben már 5-6 altatóval + nyugtatóval sem tudtam aludni. Az elhagyás kínkeserves volt, de már semmit se szedek és úgy alszok mint egy kisbaba.
2021. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van!Mikor emelni kell a dózist az már rég rossz és rosszulléteket is okozhat.Voltam én már furán nem egyszer gondolom ezek a szerek miatt mert kivizsgálás után sem lehetett tudni miért szédelgek szinte folyamatosan és energiám sem volt túl sok.2-es nagyon ügyes vagy hogy ekkora adagnál is sikerült leszoknod.Én max 2 db Sanvalt vettem be illetve Xanax-ból volt a legtöbb a 3-4 db 0,25 mg-ból de már gond volt az orvossal is mert mondta hogy nem tud ló adagokat felírni és hogy fejezzem be mert mi lesz később mikor már öregszem.A vége felé már nem is nagyon hatott és néha ellenkező hatást váltotta ki tehát élénkebb lettem mikor aludnom kellett volna.Bio Melatonin nagyon sokat segített nekem

#1

2021. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!