Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha hirtelen abbahagyom az...

Ha hirtelen abbahagyom az altató szedését, és a következő napokban nem tudok elaludni akkor mit csináljak? Mikor tudd ilyenkor az ember elaludni magától? Hány napot tölt ilyenkor az ember ébren?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 15:05
 1/6 A kérdező kommentje:
"tud"
2021. júl. 16. 15:06
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Egyet, aztán másnap már délután egykor szenvedsz, hogy hadd alhass már.
2021. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd abba hirtelen! Fokozatosan csökkentsd az adagot.
2021. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 6 napig voltam ébren. A 3. napon már nem bírtam sakkozni,a 6.-on már beszélni se, így inkább visszavettem, és 3 nap alvás után lassan csökkentve hagytam el. Olvasni, filmeket nézni, sétálni lehet.
2021. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Milyen állapotban voltál a hatodik napon? Egyáltalán a háziorvos kiírt nem alvás miatt? Szerintem nem. Nem lehetett könnyű neked.
2021. júl. 16. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:
6 napig? Hatalmas kamu, el ne hidd neki. Én Zolpidemet (kettes vagyok amúgy) szedtem fél évig. Azt csináltam először, hogy már csak egy pirulát vettem be, aztán már csak 3-4 naponta, aztán már semennyit. Nehezen aludtam utána, de csak egy nap maradt alvás nélkül, marha fáradt voltam, rákövetkező este simán tudtam aludni. Aztán utána következő éjszakákon sokáig tartott az elalvás de végülis mindig sikerült elaludni, csak hosszabb ideig tartott.
2021. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!