Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kerülhetnék be a...

Hogyan kerülhetnék be a Gyermekpszichiátriára?

Figyelt kérdés
Depressziós és Pánikbeteg vagyok, pszichiáterhez is járok, írt fel nekem egy feszültségoldót és egy antidepresszánst, de ez nem segít..ugyanúgy vannak öngyilkos gondolataim és miegymás..Szeretnék befeküdni pár hétre a gyermekpszichiátriára.Arra lennék kíváncsi, hogy ez hogyan lehetséges.Kitől kell beutalót kérnem?Egyáltalán kell beutaló? 17/L
2011. júl. 3. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán beszélj a szüleiddel vagy a háziorvosoddal vagy a pszihiátereddel.
2011. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem kell beutaló, háziorvostól, v talán pszichiátertől, de ha úgyis jársz hozzá, miért nem kérdezed ezt meg tőle?
2011. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért mert most ment el 1 hónapos szabadságra, Augusztus 1-jén találkozunk leghamarabb, addig megőrülök, nem tudok magammal mit kezdeni, szenvedek...semmi nem segít amit eddig ajánlottak.Talán megpróbálom majd felhozni a témát szüleimnek, bár biztos, hogy nem fogják díjazni az ötletet..viszont érzem, hogy nekem erre van szükségem.
2011. júl. 3. 22:24
 4/11 anonim ***** válasza:
elmész a gyerekorvosodhoz, egyedül is mehetsz, megbeszéled vele.
2011. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű, csinálsz egy kamu öngyilkossági kísérletet, muszáj bevinniük, még akkor is, ha egyértelmű, hogy kamu, majd amikor kérdezgetik, azt mondod, hogy még mindig meg akarsz halni, nem változott a dolog. Ennyi. Am meg ne akarj bekerülni, igencsak egy szar hely. Tapasztalat.
2011. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És, hogy csináljak kamu öngyilkossági kísérletet?
2011. júl. 5. 10:05
 7/11 anonim ***** válasza:
nem kéne, miért nem egyszerűbb beutaltatni magad a gyerekorvossal?
2011. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert az elég kellemetlen beszélgetés/kérés lenne..
2011. júl. 5. 17:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor a pszichiáteredet nem tudod felhívni? v ilyenkor nincs vmi helyettese, amíg szabin van?
2011. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos, lehet, hogy ki kell bírnom Augusztus 1-ig addig meg szedem az antidepresszánst
2011. júl. 5. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!