Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az egyik barátom nagyon...

Az egyik barátom nagyon depressziós. Hogyan tudnék segíteni rajta?

Figyelt kérdés

Kapott már szakszerű segítséget, de sajnos ez sem javított az állapotán. Barátként mindent megtennék, hogy segítsek rajta, de fogalmam sincs, hogy miként kezdjek hozzá, vagy hogy mit csináljak.

Van bármi ötletetek?



2021. júl. 18. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Ráveszed, hogy menjen pszichiáterhez
2021. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kapott és kap is szakszerű segítséget, de ahogy írtam, nem igazán hat. A kérdés az, hogy én mit tudok tenni érte.
2021. júl. 18. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki egy ölelést amikor csak tudsz, mindig támogasd, segítsd őt, tudasd vele hogy mennyire fontos és értékes személy. Ha esetleg legjobb barátok, vagy lelki társak vagytok, mondd el neki hogy mennyire szereted őt (barátként persze), és mennyire szeretnéd hogy boldog legyen.

Milyen a kapcsolatotok (haver, legjobb barát, sima barát, lelki társ)? Fiú-lány, fiú-fiú vagy lány-lány barátság?

2021. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Ezek jók, köszönöm szépen!:)

Valahol a lelki társak és a legjobb barátok között vagyunk. Én fiú vagyok, ő lány.

2021. júl. 21. 23:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem olyan történt régen, hogy a legjobb barátom (aki azóta a pasim) mondta hogy szeret engem, mint egy családtagot. Ha te is ezt gondolod a barátodról, nyugodtan mondhatod ezt is. Lehet ez is fog tudni segíteni egy kicsit.
2021. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!