Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin elvonás tünetei...

Frontin elvonás tünetei meddig tarthatnak?

Figyelt kérdés
Pánikrohamra kaptam 3*0,25 mg frontint, ezt egy hétig szedtem majd átváltottam az úgyan olyan hatóanyagú Helexre, azt 2,5hétig szedtem (válásomkor írták fel 3éve nem szedtem amúgy csak alkalmanként) de folyamatosan csökkentve, igaz gyorsan. 5napja semmit nem vettem be de megy a hasam, hányingerem van, nehezen alszom, visz a fejem mindenfele. A hangulatom az jobb, tudok biciklizni járni is, dolgoztam is. De nem vagyok túl jól. Meddig tarthat ez az esetemben? Köszönöm
2021. júl. 22. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

még 1 hónapig sem szedted összesen őket, tehát rászokni sem lehet ennyi idő alatt, meg ezek nem erős cuccok.

ha mondjuk rivotrilt kaptál volna, na az igen, de kevesebb mint 1 hónap alatt még az sem...

2021. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elvonási tünetek akkor is jelentkeztek rögtön a frontin elhagyás után, volt h napokra kidöltem csak feküdtem olyan rosszul voltam, a hangoktól rosszul voltam, a kajától is... Csak feküdtem egy sötét szobában... Az durva volt, utána szedtem a Helexet és azt csökkentettem, de most se vagyok jól.
2021. júl. 22. 16:22
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Az egyessel értek egyet ennyi idő alatt nem lehet rászokni, ezek nem elvonási tünetek hanem az alapproblémádé szerintem, bár az dícséretes , hogy nem ilyen gyógyszerekkel akarod megoldani...háziorvos írta fel vagy pszichiáter?
2021. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pszihiáter írta fel.
2021. júl. 22. 16:31
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ezek a komoly rosszullétek az alap problémám lehetnek. Ilyen durván nem voltam még sosem, pedig voltam nagyon durván depis a válásomkor. Ezek durván elvonási tünetek
2021. júl. 22. 16:34
 6/11 anonim ***** válasza:
És nem szedtél mellé soha más típusú gyógszert?Antidepresszánzst vagy antipszichotikumot?
2021. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Rosszul mondja az előző erős tud lenni, 1 hónap alatt már kialakulhat függőség. Ha jól emlékszem 2 hét kell a függőség kialakulásához, bár 0.75Mg az nem olyan sok szerintem. Én voltam Xanax függö, alkalmanként lehet szedni folyamatosan azért nem mert függőséget okoz. Az én pszichiáterem is csak alkalmanként engedi hogy szedjem. Lehet szedni Antidepreszánst amitól lehet hogy jobban leszel, vagy rosszabul. Meg lehet járni pszichológushoz pszichoterápiára. Nem akarom felülbírálni az orvosod de nekem ez a véleményem.
2021. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Lehet rosszul mondom de én hónapok alatt sem szoktam rá a Rivotrilra, amikor az orvos elvette semmi nem történt(és nem mondta, hogy fokozatosan csökkentsem, elég durva orvos volt...) de igaz ez nagyon egyéni tud lenni,az antipszichotikumról persze nem olyan könnyen jöttem le , nah az durva volt.
2021. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is 2hetet olvastam. És ismerem azért magam.... Durván rosszul voltam!
2021. júl. 22. 16:54
 10/11 A kérdező kommentje:
Folyamatosan szedtem, minden nap.... Mikorra várhatom az elvonási tünetek megszünését?
2021. júl. 22. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!