Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xeplion injekciót megkaptam...

Róbert dávid kérdése:

Xeplion injekciót megkaptam ma és nem vagyok tőle jól,miért?

Figyelt kérdés
Hányinger,étvágyatlanságom van meg mintha rázna ki a hideg. ez a depótol van és ha igen elmúlik? Ráadásul kicsit rosszul adták be nekem úgy értem fájt. 30/F

2021. júl. 23. 15:21
 1/9 A kérdező kommentje:
senki nem tud segíteni?
2021. júl. 23. 18:09
 2/9 A kérdező kommentje:
Hmmm??????
2021. júl. 24. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát igy 3 hét mulva váloszolok és remélem, hogy nem esett semmi bajod.

Az oltáskor a test néha védekező üzemmódba kapcsol. A fájdalom azért van, hogy oda figyelj a karodra, mert a tested azt hiszi, hogy baj van. A hányinger azért van mert a tested érzi, hogy van valami a testedben ami eddgi nem volt és nem tudja eldönteni, hogy ez jó-e vagy rossz. Ezért ki akarja üriteni a gyomrodat egy hányással... Az étvágytalanság azért van, mert nem tudja a tested, hogy hogyan került be a testedbe az idegen anyag. Igy elveszi az étvágyad, hogy véletlenül se egyél olyan dolgot ami súlyosbitaná a helyzetet. A hidegrázást azért csinálja a tested, hogy meggátoljon téged abban, hogy sokat mozogj és rávesz arra, hogy egyhelyben maradj addig amég nem tisztázza magában a dolgot, hogy igazábol semmi bajod. Az oltás egy modern dolog amit a test nem tud feldolgozni. Igazábol nincs semmi bajod, csak a tested ellenőrzi, hogy tényleg minden oké-e.


Azt hittem, hogy ez mindenkinek egyértelmü...

2021. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Létezik hogy az injekció tol jobban oda tudok figyelni koncentrálni?
2021. aug. 13. 10:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert elotte az volt a baj hogy semmire nem tudtam odafigyelni
2021. aug. 13. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Az már szerintem placebó hatás
2021. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kétlem
2021. aug. 13. 13:23
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Rendben, akkor az oltás hatására az agyad sokkal jobban képes öszpontositani és feldolgozni a körülötted lévő információkat. Ha te ebben akarsz hinni akkor legyen. Génmutálódott vagy és ha még egy oltást felveszel akkor a szemed képes lesz érzékelni az ultra ibolyát is. Sok sikert a továbbiakban 🙄
2021. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Te hulye vagy
2021. aug. 13. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!