Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is van így rajtam kívül a...

Más is van így rajtam kívül a Barátok közt miatt?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy biztosan sok negatív kommentet fogok kapni,de nagyon bánt,hogy talán egyedül vagyok úgy,hogy nem tudok így már élni,hogy vége lett,eszembe jut állandóan,hogy öngyilkos akarok ezért lenni.

Nagyon szomorú vagyok,egy világ omlott bennem össze,nem tudom egyszerűen elengedni,állandóan sírógörcs jön rám. A mindennapjaim része volt serdülőkorom óta,az összes részt láttam. Nem csak arról szól ez nálam,hogy sajnálom,hogy vége,egyszerűen teljesen magam alatt vagyok és kiutat sem látok ebből. Ne haragudjatok a kérdésért,de egyszerűen már megítélni sem tudom,hogy normális lehet-e ez az érzés,más rajongó is van-e hasonlóan,vagy csak én vagyok ennyire nem normális szinten rajongó és így megvisel ez az egész.


2021. júl. 26. 03:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább a mentális egészség kategóriába tartozik. Első ránézésre nem is a sorozat hiánya visel meg, hanem, hogy elvesztettél egy biztos pontot az életedben ezzel, ami bármi is történt, kiszámíthatóan jelen volt.
2021. júl. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Gondold azt a beköszöntött a végtelen hosszú nyári szünet.
2021. júl. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnálom, hogy ezt érzed.

De próbálj meg nem gondolni a sorozatra, próbálj meg valami mást nézni, és egyszer fogsz találni egy olyan sorozatot, amely ugyan ennyire leköt, mint a barátok közt.


Emlékszem, amikor a Munkaügyek utolsó részét megnéztem, én is nagyon szomorú voltam, mert tudtam, hogy ez az utolsó rész, és már nincs több, én meg már nagyon megszerettem azt a csapatot.

Erre most meg már nem is gondolok erre.

Elkezdtem nézni a Mi kis falunkat, és a Munkaügyek feledésbe merültek.

2021. júl. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Az mondjuk kemény lenne, ha emiatt lennél öngyilkos.


Figyelj! Úgyis túlleszel ennek a hiányán. Annyi jó film, sorozat, könyv és egyéb dolog létezik. Ideje nyitnod más felé is.

2021. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Más gond is van ami miatt már eszembe jutott,de ezzel úgy érzem tényleg vége mindennek,nem látok még csak kiutat sem. Régóta pszichiátriai kezelés alatt állok és erős nyugtatókon élek. Nagyon szomorú vagyok,nem tudom,lehetek-e még normális ember valaha vagy már mindig boldogtalan leszek,nekem ez volt-e megírva. Egész életemben rettegnem kellett valamitől mindig,nem bírom tovább.
2021. júl. 26. 10:49
 6/19 A kérdező kommentje:
És még ez az egy dolog is véget ért,aminek tudtam örülni legalább és szerettem.
2021. júl. 26. 10:50
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

Ez csak egy teszt az élettől.

Ne nézd le magad ennyire, miért ne lennél boldog????

Az élet sokkal több ennél!!!

2021. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én 1998. október 26.-i 1 rész óta néztem 2002.-tavaszáig. Amíg Konta Barbarát ki nem írták a Barátok köztból. Azután már csak alkalmankénti nézője voltam a Barátok Közt napi szappan operának. Természetesen az utolsó 2021. július 17.-i epizódokat láttam! Az utolsó részben Varga Izabella, Szőke Zoltán, és Tihanyi Tóth Csaba, illteve Ábrahám Edit, szinészeken kívű azt se tudtam ki kicsoda. Az előbbi négy szinész az kezdő szinész gárdában is benne voltak. A Többiek meg, azt se tudtam ki kicsoda. Mivel nagy átjáró ház lett a Barátok közt. Ráadásul mindenkit észben tartani, hogy ki kicsoda.
2021. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23 évig tartott a sorozat? Azta, hát akkor megértem!
2021. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kedves 9-es válaszíró! Igen 23 évig tartott. Gondolj bele az a új szülött aki, 1998-ban volt új szülött csecsmő. Vagyis 1998-ban született. Az most 2021-ben 23 éves! Azaz felnőtt ember, ma már. Na ehhez mit szólsz?
2021. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!