Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is van így rajtam kívül a...

Más is van így rajtam kívül a Barátok közt miatt?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy biztosan sok negatív kommentet fogok kapni,de nagyon bánt,hogy talán egyedül vagyok úgy,hogy nem tudok így már élni,hogy vége lett,eszembe jut állandóan,hogy öngyilkos akarok ezért lenni.

Nagyon szomorú vagyok,egy világ omlott bennem össze,nem tudom egyszerűen elengedni,állandóan sírógörcs jön rám. A mindennapjaim része volt serdülőkorom óta,az összes részt láttam. Nem csak arról szól ez nálam,hogy sajnálom,hogy vége,egyszerűen teljesen magam alatt vagyok és kiutat sem látok ebből. Ne haragudjatok a kérdésért,de egyszerűen már megítélni sem tudom,hogy normális lehet-e ez az érzés,más rajongó is van-e hasonlóan,vagy csak én vagyok ennyire nem normális szinten rajongó és így megvisel ez az egész.


2021. júl. 26. 03:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Pedig még igazán tarthatott volna legalább addig ameddig a Kérdező él. :D
2021. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11-es válasz író részére! A nézetségi adatok zuhanásával magyarázták a Barátok Közt végét. Előzmény: Kalamár Tamás eredeti első prducerének távozása után, a nézetségi adatok hirtelen vissza esetk. És ezután bármilyen időpontra rakták a Barátok Közt sorozatot, nem hozta a várt nézetséget.
2021. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11-es válasz író részére! - A kérdezőről meg semmit nem tudunk. De nem is érdekes a kérdés szempontjából. Hogy a kérdező várhatóan meddig fog még élni. Hisz a kérdezőről azt se tudjuk mennyi idős jelenleg. De a kérdés szmpontjából ez releváns.
2021. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
36 vagyok,hetedikes voltam amikor kezdődött
2021. júl. 26. 16:44
 15/19 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: Na én meg 21 éves voltam a Barátok Közt indulásakor. És akkor most mi van? Most meg 44 éves.
2021. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Semmi csak válaszoltam hogy hány éves vagyok. Egyik válaszoló írta,hogy nem tudja mennyi idős vagyok.
2021. júl. 26. 18:07
 17/19 Kora válasza:
Mèrt nem keresel hasonló rajongókat ès beszèlgettek egy csoportban erről? Biztos vannak mèg mások is akikkel a sorozatról lehet beszèlgetni,az lehet,hogy betöltenè az űrt ami keletkezett.
2021. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nézd újra az egészet az elejétől!
2021. júl. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Utolsó ha tudsz rá lehetőséget,hogyan tudnám újra nézni,megnézném.
2021. júl. 27. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!