Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Ti mit tennétek?...

Mit tegyek? Ti mit tennétek? Basszam tovább szét a már amúgy is szar életemet és fogadjam el ,hogy nekem ezt dobta a gép vagy valami csoda segítségével még ki lehet mászni ebből a gödörből?

Figyelt kérdés

Bipoláris zavarral, depresszióval és szociális fóbiával küzdök.Enne tudható be az is,hogy még soha nem volt kapcsolatom és ez egyszerűen az őrületbe kerget,mert nem akarom az életem egyedül leélni(meg csak kurvákkal).Nem vagyok csúnya,és elég jól is keresek,ennek ellenére egész életemben csak átnéztek rajtam a nők.Több társkeresőn is fent voltam évekig,de az összes vicc és csak a magamutogatásról szól. Több pszichológusnál is jártam,egyik se vált be.Pszichiáterem Frontint (0,5mg) írt fel ill. már vagy 6 féle antidepresszánst is szedtem,több-kevesebb hatással.Muitán a pszichiáterem a képembe vágta,hogy nekem nem jó semmi,nem használ semmi és ,hogy ő már nem tud mit kezdeni velem,beutalt a pszichiátriára.Természetesen ugyan úgy jöttem ki,ahogy bementem és semmivel se voltam jobban.Ekkor határoztam el hát ha már nem segít semmi,nincs segítség és amúgy is tök mindegy,mert így egyedül maradok,akkor miért is ne...és ekkor fordultam a drogokhoz úgy ,hogy előtte sose drogoztam.Már lassan 2 éve élek drogokkal(fű,lsd,eki,ketamin)és úgy vagyok vele ,hogy kurvára leszarom már ha beledöglök,mert én úgy érzem,hogy mindent megtettem a gyógyulásom érdekében és cserébe mégis csak azt kaptam,hogy pofán szart az univerzum.Ez volt a körítés és ami most a kérdéshez kapcsolódik.Hogy ezek után mégis van bennem egy kapocs,ami folyton baszogat,hogy nem jó ez amit csinálok és le kéne állni vele.Talán ez a remény....de mégis miben reménykedjek mikor sehonnan nem kaptam meg azt a segítséget amire szükségem lett volna,és már csak annyit látok magam előtt,hogy milyen jó lesz a következő trip.

Ti mit tennétek? Basszam tovább szét a már amúgy is szar életemet és fogadjam el ,hogy nekem ezt dobta a gép vagy valami csoda segítségével még ki lehet mászni ebből a gödörből?

27/F


2021. júl. 27. 19:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Jókat ír a 10-es. A pozitív gondolkodással kell kezdeni a felfelé utat!
2021. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. vagyis már 10. :) nem tudok sok jókat magaról írni sajnos,de megpróbálkozok összeírni egy párat
2021. júl. 27. 20:25
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
Nincs mit. Egy próbát meger. Az öcsémet ez húzta ki a gödörből pár éve. 😉😊
2021. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget a drog lerakásához. Orsolics Zénónak van egy könyve Flash-back. Ő maga is terapeuta. Utána tedd rendbe az egészségedet, sportolj, ép testben ép lélek, a sport levezeti a stresszt. Én is szorongó vagyok, nekem a Citalopram használ rá, határozottan. A Frontin viszont nagyon rossz volt. SSRI-t próbáltál pl. Citalopramot? Persze először le kéne tenni a drogokat, mert azokkal ütközhet.
2021. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A jodhiany okozhat ilyen tüneteket, olvass utána ennek. Lugol oldatra keress.
2021. júl. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam SSRI-t nem segített,ahogy az SNRI és a lugol se,de tárgytalan már a kérdés.Rájöttem,hogy egyszerűbb szétbaszni magam:)
2021. szept. 6. 17:22
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Túl hamar feladod, nem akarod igazán rendbe rakni az életed. Ne egyik pillanatról a másikra várj csodát, lehet, hogy úgy érzed, hogy elég sok időt szánták rá..de nem. Ha kitartó vagy, akkor fel év múlva, már lenne eredménye a fejlődésednek. Hiszek benned, hogy talpra tudsz állni, minden csak akarat kérdése! Ne add fel! :)
2021. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A kérdést lehet törölni?
2021. szept. 12. 11:09
 19/19 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a nagyon okos 5.-ös válszolónak üzenem,hogy több mint 700e Ft-nak megfelelő eurót keresek....szóval nem hiszem,hogy egy szaros aluljáróban végezném,de azért nyugodtan osztogasd az észt,valakit csak érdekelni fog:)
2021. szept. 12. 11:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!