Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy borderline fiú és egy...

Egy borderline fiú és egy skizoid lány párkapcsolatától mit lehet várni? Mennyire üti egymást az állapotuk?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A borderline-nak a partnere ki fog borulni.
2021. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És a borderline hogyan viseli, hogy a skizoid nem képes kimutatni a kötődését, állandóan teret akar, akaratán kívül is érzéketlen megjegyzéseket ejt el?
2021. júl. 28. 11:55
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez nagyon emberfüggő. Csak skizofrént ismertem (skizoidot nem), aki egyáltalán nem volt távolságtartó, nem voltak rá jellemzők a mainstream tünetek. Az egyik bnőm borderline-os, és Ő rá jobban illenek azok, amit a skizoid lányra leírtál. Én n5

magam is bpd-s és averziv sz. zavaros vagyok, és én pl. nem bírnám elviselni hosszútávon párkapcsolatban ezeket, amit felsoroltál.

2021. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Legrosszabb esetben alapítanak valami paranoid szektát.
2021. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Borderline ezt tuti nem viselné el mert szinte állandóan a párja nyakán lóg
2021. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A skizoid pedig azt nem bírja, ha a nyakán lógnak. Azzal is baja van, ha túl gyakran megérintik, a társaságigénye nagyon minimális. Akkor ez nem lenne gyümölcsöző projekt.

Köszönöm!

2021. júl. 28. 16:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudom, a skizoid nagyon emberek közé se szeret menni inkább egyedül jó neki.
2021. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kicsit ambivalens. Akar társaságot valamilyen szinten, de úgy, hogy közben ne kelljen se emberek közé menni, se a saját vagy mások érzéseivel foglalkozni, az alany ne problémázzon rajta, ha másfél hétig nem kap tőle semmilyen életjelet, és persze lehetőleg gondolkozzon minél hasonlóbban, mint ő.
2021. júl. 28. 17:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kicsit nehéz lenne a kettő kapcsolata mert a borderline viszont állandóan a párjával akar lenni, a legapróbb dolgokon elkezd veszekedni, azt hiszi el akarja hagyni stb
2021. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Én paranoid szekta helyett, paranoid szextát alapítanék, s máris hevesebb lenne kettejük kapcsolata
2021. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!