Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt skizoid személyiségzav...

Van itt skizoid személyiségzavaros? Belőletek mit vált ki az alkohol?

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Belőlem pont semmit.

Bár sokat ittam nem egyszer.

Mondjuk kétszer gyorsan éhgyomora és sokat, akkor berúgtam. De akkor meg úgy éreztem magam a rosszul léttől, mint kisgyereként betegen.

Ez volt amit összesen "érzés" amit kiváltott belőlem az alkohol.

2020. szept. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Jóval többet és könnyebben beszélek az emberekhez. Soha nem ittam alkoholt, leszámítva azt az egy alkalmat, de nem is kívánom.
2020. szept. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Szkizoid adaptációim vannak, tehát nem alakult ki a teljes személyiségzavar, mert 5 éves koromig megkaptam a megfelelő szülői szeretetet. Szóval csak így tudok nyilatkozni.


Normális hatással van rám, a bortól hasmenésem lesz, a sörtől felpuffadok (gluténérzékeny is vagyok), a töményet nem kedvelem.

A whisky és az aperol kivételt jelentenek. Jobb a kedvem, flörtölök, közvetlen leszek.

2020. nov. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!