Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudok ingyen pszichológ...

Hogyan tudok ingyen pszichológushoz kerülni?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Mielőtt valaki leírná: tudom, hogy a pszichológus egy szakember, és ne várjam, hogy ingyen fog dolgozni..


De sajnos anyagilag nem tehetem meg, hogy magán pszichológushoz járjak. 18 éves vagyok, még tanulok, nem tudnám kifizetni hetente egy pszichológus díját.


Ezért arra lennék kíváncsi, hogy tb-s alapon hogyan tudok egy pszichológushoz kerülni?



2021. júl. 29. 04:38
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Háziorvos utal be, neki kell jelezned.
2021. júl. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A területileg illetékes pszichiátriai gondozóba kell időpontot kérned. Az ottani pszichiáter küldhet tovább pszichológushoz.

Ehhez nem kell háziorvosi beutaló.

2021. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Kozepiskolas vagy?
2021. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, középiskolás. Próbáltam a sulis pszichológussal jutni valamire, de sosem volt időpontja, illetve sosem jutottunk egyről a kettőre. Ezért szeretnék másik szakemberrel próbálkozni.
2021. júl. 29. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Pedagógiai szakszolgálatnál vannak pszichológusok és általában időpont is.
2021. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Nevelési tanácsadó nincs az iskádban?
2021. júl. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6- Én nem tudok róla. Egyedül a sulis pszichológusról..
2021. júl. 30. 10:25
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Minden városban, ha pesti vagy, akkor minden kerületben van nevelési tanácsadó. Neten megnézheted, hogy hol találod.
2021. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!