Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon idegösszeroppanást kaptam?

Vajon idegösszeroppanást kaptam?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időkben napi szinten jelen volt az életemben a folyamatos állandó szorongás. Hol jobb, hol rosszabb időszakok jelentkeztek. Legfőképpen párkapcsolati gondjaim voltak. Megismerkedtem egy lánnyal még decemberben, akivel végül nem tudtunk összejönni mert messze lakik, viszont én folyamatosan szombatig tápláltam iránta mély érzelmeket. Hogy miért pont, csak szombatig? Szombaton megismerkedtem egy másik lánnyal, és annyira jól mentek a dolgok, hogy teljesen elhittem hogy biztos meglesz, stb.. aztán jött a felismerés, hogy igazából csak jófej volt, SŐT! még barátja is van. na ez a felismerés tegnap késő délután ért, azóta ilyen nagyon érdekes állapotban vagyok, úgy érzem az utolsó csepp is betelt a pohárban, és már konkrétan nem érzek semmit, üres vagyok belül, ma nem csináltam semmit, de a legijesztőbb ,hogy olyan mintha valami álomszerű világban lennék, vagy mintha kívülről figyelném magam, vagy a fene se tudja már. Ugye ez az első nap a """"trauma"""" után, és visszagondolva nagyon ijesztő volt, mert semmit se éreztem és csak úgy eltelt, mintha egy zombi lennék.. És a szorongás is eltűnt nagyrészt, már csak egy ilyen fura zsibbadást érzek, mintha kezdenék újra "Kiürülni". Hülyén magyaráztam el tudom, de remélem azért érthető a dolog.

2021. júl. 29. 22:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Túl sokat foglalkozol magaddal. Dolgozol? Ha nem, miért nem?

Dolgozz, sportolj, művelődj, kösd le a szellemi és lelki, fizikai energiáidat.

2021. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Elég csúnya dolog,hogy a másik lányt koccoltad, pedig lehet odalett volna érted
2023. jan. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!