Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon idegösszeroppanást kaptam?

Vajon idegösszeroppanást kaptam?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időkben napi szinten jelen volt az életemben a folyamatos állandó szorongás. Hol jobb, hol rosszabb időszakok jelentkeztek. Legfőképpen párkapcsolati gondjaim voltak. Megismerkedtem egy lánnyal még decemberben, akivel végül nem tudtunk összejönni mert messze lakik, viszont én folyamatosan szombatig tápláltam iránta mély érzelmeket. Hogy miért pont, csak szombatig? Szombaton megismerkedtem egy másik lánnyal, és annyira jól mentek a dolgok, hogy teljesen elhittem hogy biztos meglesz, stb.. aztán jött a felismerés, hogy igazából csak jófej volt, SŐT! még barátja is van. na ez a felismerés tegnap késő délután ért, azóta ilyen nagyon érdekes állapotban vagyok, úgy érzem az utolsó csepp is betelt a pohárban, és már konkrétan nem érzek semmit, üres vagyok belül, ma nem csináltam semmit, de a legijesztőbb ,hogy olyan mintha valami álomszerű világban lennék, vagy mintha kívülről figyelném magam, vagy a fene se tudja már. Ugye ez az első nap a """"trauma"""" után, és visszagondolva nagyon ijesztő volt, mert semmit se éreztem és csak úgy eltelt, mintha egy zombi lennék.. És a szorongás is eltűnt nagyrészt, már csak egy ilyen fura zsibbadást érzek, mintha kezdenék újra "Kiürülni". Hülyén magyaráztam el tudom, de remélem azért érthető a dolog.

2021. júl. 29. 22:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
18/F
2021. júl. 29. 22:12
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég messze van az ideg-összeroppanástól. Ahhoz azért ennél több kell, mint hogy két lánnyal ne jöjjön össze.
2021. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon fiatal vagy ez egy szerelmi csalódás. Biztosan talalsz majd olyat aki illik hozzád. Ha nehezen dolgozod fel a csalódást az ilyen javaslom a pszichológust. Sokat segít túljutni ezen az időszakon.
2021. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Túl hosszú lett volna ha leírom a többi problémát is. Nem akartam azt hogy senki se olvassa el de akkor leírom: mindezekmellett apám elhagyott minket másfél éve azóta anyagi problemakkal küzdünk, alig tudtam beilleszkedni az iskolába, valamint pánikrohamok is gyötörnek minimum hetente de van hogy két-három naponta.
2021. júl. 29. 22:24
 5/12 A kérdező kommentje:
Sose éreztem magamat még ilyen ijesztően furán, mintha valami agyi zsibbadást kaptam volna és most egy ilyen 'recovery' szakaszhoz értem. nuku érzelem van bennem, teljesen mintha egy álombeli világban lennék.
2021. júl. 29. 22:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, ha te a kérdésed 4/5-ét kihagyod! Pánikbetegséggel azonnal pszichológushoz kell fordulni. Ha iskolás vagy, akkor a pedagógiai szakszolgálatnál vagy a családsegítőnél lehet ingyeneset találni, illetve a háziorvostól is meg lehet kérdezni. Az iskolába való beilleszkedés már nem aktuális, lassan már kiilleszkedni kell, és vállalj diákmunkát az anyagiak miatt.
2021. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De nem azon van most a hangsúly, arrol is tettem fel regebben kerdest, most ez az ijesztő állapotomra keresek valaszokat
2021. júl. 29. 22:47
 8/12 A kérdező kommentje:
Voltam pszichológusnál, volt hogy xanaxot is szedtem de ahogy elhagytam visszajottek a rohamok
2021. júl. 29. 22:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ijesztő ez az állapot, majd elmúlik. Most pihenteted az érzelmeket. A pszichológushoz menj vissza. A Xanaxhoz lehetőleg ne.
2021. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Xanax nem kell valóban, azzal tönkreteszed az életed, ami még előtted áll, lehet hogy nem ez lesz az első "üres" állapot, sajnos nagyábol értem és átérzem, de ez majd elmúlik, próbálj barátokkal kimozdulni, szórakozni, majd felfog tűnni hogy de rég nevettél ilyen jót és de jól érzed most magad, majd megint üresnek érzed magad és így tovább és így tovább, néha én is úgy érzem nem érzek semmit és furcsa, és belegondolok és még furcsább, de majd fogsz érezni, most betelt a pohár , ne gondolkozz túl sokat ezen, érezd jól magad itt a nyar, mulass és engedd el magad. Lehet jön közben egy lány aki mellett sokáig a jót fogod erezni, de pozitívnak kell lenni és szórakozni. Fiatal vagy te is még nagyon. Hajrá ! Ne agyalj ezen.
2021. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!