Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor leszek 40 kg?

Mikor leszek 40 kg?

Figyelt kérdés

Egy ideje felborultam mentálisan és valamiért alig eszem.

Igaz gyerekkorom óta válogatós vagyok és kisevő de mostanában épp hogy valamicskéket eszek.

Alkatom se volt gond soha, mindig olyan kicsit vékonyabb voltam de normális.

Mindig 50 kg körüli voltam szinte percre pontosan viszont hetek óta 44-45 fele inog a mutató és bárhol nézem mérlegen.

Többen is mondták már milyen vékony lettem, hogy megjegyezték lötyög rajtam a nadrág is.

Néha még a kedvenc kajáimat mint egy jó nagy szelet pizza vagy lasagnet se tudok egészben megenni már.

Ma is grillcsirke volt ebédre és alig 2-3 falatot ettem és valahogy taszított pedig finom volt.

Késztetést érzek erre, mintha ilyen önostorozás lenne számomra hogy mindent elrontottam az életemben, sokszor nem jöttek össze a dolgok stb..

Mindig volt itthon kaja, csak valahogy sosem kívántam mostanában.

Pedig pont hogy nekem sosem fogynom kellett volna.

Valamiért szeretnék egyszer már olyan vékony lenni hogy lehessen rólam elmondani hogy itt baj van. 40 kgnál se szerintem leszek csontsovány de az legalább olyan súly ami kockázatos.

164 cm körül vagyok, rég mértem de kb ennyi.24 éves lány.

Mi bajom lehet?

Pár hete vagyok 44-45 kg körül de valahogy lejjebb szeretnék esni és szenvedni emiatt. Úgy hogy senki nem figyel rám és csendben kínlódjak ezzel. Nem hiányzik a segítség.



2021. júl. 31. 23:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9.Mellesleg van jogom mivel eleve felnőtt vagyok és az én testem.

Ők egyáltalán nem érzik a fájdalmat ami van nekem.

ítök jó viszont hogy így látatlanban megmondod hogy nekem eleve vannak e szeretteim..és így papolsz erről miközben lehet teljesen egyedül vagyok, egyedül élek, senki nem mardt nekem se barát se senki...

2021. aug. 1. 00:28
 12/15 A kérdező kommentje:
9.és természetesen majd pont a te hegyi beszéded fog meghatni hogy "jujj nincs jogod ehhez hogy a szertteid egész életében sirassanak" holott kur.ára nem fog érdekelni sőt persze ez könnyű mondani olyannak akinek semmi baja, gondja nincs ésnem érzi át azt amit én éveken keresztül...
2021. aug. 1. 00:30
 13/15 anonim ***** válasza:
43%
Biztos, hogy nem állsz egyszál magadban a világban, hanem vannak szeretteid. Nem vonom kétségbe, hogy szenvedsz, ezért kell orvosi segítséget kérni, hogy ezt a szenvedést megszüntesse. Nem vagy egyedül, vannak még ilyen betegek, látott már ilyet az orvos. Az orvossal, pszichológussal a problémáidat meg lehet beszélni, ki lehet mondani, meghallgatnak. Magadat az éhhalál szélére sodrással nem oldasz meg semmit, a szenvedés marad. Megfelelő kezeléssel viszont néhány hét-hónap alatt élhető életed lenne. Jó lenne, ha saját magadnak nem az ellensége, hanem a barátja lennél, és hagynád, hogy a szakemberek kihozzanak ebből az állapotból. Egyébként tessék, ez történik veled: [link]
2021. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
41%
Jó, most te mit is akarsz itt tulajdonképpen? Idejössz leírni, hogy anorexiás vagy, 40 kg akarsz lenni azért, hogy ha valaki rád néz, akkor lássa, hogy nem vagy rendben, de köszönöd szépen, nem kérsz az emberek sajnálatából meg segítségéből. Akkor? Az a kérdés, hogy mikor leszel 40 kg? Hát ha így folytatod, akkor hamarosan. Ennyi. Ne játszd itt az agyad, idejössz siránkozni meg sajnáltatni magad, de jaj, mindenki kapja be, aki segíteni akar. Nevetséges vagy. Ha nem akarod, hogy sajnáljanak meg segítsenek, akkor ne rinyálj itt. Ha meg igen, akkor ne köcsögösködj azokkal, akik tanácsokat adnak.
2021. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na, hány kg vagy?
2021. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!