Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A hajléktalan és az elmebeteg...

A hajléktalan és az elmebeteg emberek miért mászkálnak minden évszakban, még nyáron is a nagy melegben több réteg meleg ruhában?

Figyelt kérdés
Hogy bírják ki? Mi ebben a logika?

2021. aug. 3. 21:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Mivel nincs lakásuk, ahol letegyék, ha meg leteszik valahol, elviszik, nincs más választásuk.
2021. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
De nem csak hajléktalanoknál figyeltem meg. Vannak ismerőseim a faluban, akiknek van saját lakásuk, csak szellemileg nincsenek igazán rendben, ők is állandóan meleg ruhákban mászkálnak. Rossz nézni.
2021. aug. 3. 21:24
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Első: de vihetnék magukkal kézben vagy szatyorban is.
2021. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%

Szerinted aki hajléktalan vagy elmebeteg azt hol érdekli, hogy van e rajta pulcsi vagy nincs?

Az a legkisebb problémájuk kb.

2021. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Metionin ***** válasza:
86%
Hajléktalannál oké hogy elviszik ha leteszi de van fogyatékos rokonom, aki szintén állandóan 2-3 réteg ruhát hord. Nem tudom miért.
2021. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Oké nem érdekli, de nem érzi, hogy rossz és kényelmetlen nagy hőségben több rétegű ruhát hordani? Ráadásul még nagyobb bűz keletkezik így, mert nem is fürdenek, beizzadnak, stb. Vagy hogyhogy nem kapnak hőgutát?
2021. aug. 3. 21:32
 7/35 anonim ***** válasza:
85%
De kézben meg szatyorban az egyéb kis cuccait viszi.
2021. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem én se, de ha ez téged annyira zavar, legközelebb menj oda egy ilyen emberhez és kérdezd meg.
2021. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szomszédom ilyen.

Van valami katt a fejében. Egyszer 3 napig bömböltette a muzsikaTV-t, és volt egy hülye szokása is: a sültkrumplit kidobta az ablakon. Nem kamu, tényleg, megsütötte, aztán kiöntötte az ablakon.

Meg éjszaka kiabál magában...

Fuuh, sok mindent tudnék mesélni róla. Lényeg a lényeg, ő is kabátban és csizmában jár télen-nyáron.

2021. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Metionin ***** válasza:
100%
6. Én kérdeztem már, hogy nincs-e melege de nemet intett és vigyorgott :D legutóbb nyáron láttam és steppelt mellény volt rajta kötött pulóverrel, 35 fokban. Persze izzad mint bárki más izzadna ennyi ruhában, de nem izgatja.
2021. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!