Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok Atis (Tanulom...

Mit gondoltok Atis (Tanulom magam) önbizalomfejlesztő tréningjéről?

Figyelt kérdés

Azt hiszem eléggé rám férne, de nem "merem" megvenni. Félek, hogy csalódás lenne.

Van, aki már megvette, elkezdte? Van valakinek vele tapasztalata?



2021. aug. 6. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Nyomi
2021. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Hagyjuk már...
2021. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
74%

Szia kedves kérdező!

Én még nem vettem meg,de ha te úgy érzed,hogy szükséged van rá,vagy jót tenne a személyiséged megismerésében szerintem mindenképp fektess be rá.Veszteni nem tudsz a dologal! :)

2021. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha elolvasol par ilyen oldalt, az osszes ugyanaz lesz... Miert pont ez, belenezhetsz ingyen, milyen jo aron, valahol nem is arnak hivjak, hanem mar fantazianevet is adnak neki, pl. hogy a "befektetesed a jovobe"... boldog-boldogtalan ilyet csinal, legyen az pszichologus, lifecoach, eletvezetesi tanacsado, legyartja a kis videoit, de tenyleg, rengeteg ember, aztan megprobalja eladni, hat, nem tudom mennyire lehet sikeres... De van egy olyan tippem, hogy maga a gyarto tette fel a kerdest...
2021. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Attól nem lesz nagyobb az önbizalmad, hogy valakinek a süket dumáját halgatod.

Ráadásul szinte az összes videója külföldi videók utánzása.

2021. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4-es

Nem, nem a gyártó vagyok!😄😂

Egyszerűen csak szoktam nézni a videóit, és habár sok mindenben nem értek egyet vele, alapjáraton egy jó kezdeményezésnek gondolom, amit csinál. Illetve a hozzáállását is értékelem a dolgokhoz.

Ebből kifolyólag gondoltam, hogy hátha ez a tartalma (is) hasznos lehet számomra és építő, viszont pont abból kifolyólag, amit te mondtál nem voltam benne biztos, hogy megéri-e fizetni ezért... Emiatt tettem fel a kérdést. 😅

Ja, és azért gondoltam még mivel ő állítólag elég nagy tudásból dolgozik (értsd: megtippelni sem tudom mennyi könyvet olvasott már a témában), ezért gondoltam hasznosabbnak, mintha elolvasnék pár könyvet/cikket.

2021. aug. 7. 17:05
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább egy pszichológus felkeresését javaslom. Klinikai szakpszichológushoz jártam fél évet, többek közt önbizalomhiánnyal küzdöttem és segített. Még a terápia elején kérdeztem tőle, hogy tudna e ajánlani valami önfejlesztő/tanácsadó könyvet és azt mondta, hogy ő nem hisz ezekben, így nem tud ilyet ajánlani. És szerintem igaza volt. Ja, és mellesleg nem fizetős volt, szóval kizárt, hogy azért nem ajánlott semmit, hogy ne rontsa a saját üzletét.
2021. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%
Inkább kérj önfejlesztő könyvet karácsonyra!
2021. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár szeretem Atis munkásságát, egy pszichológus felkereseset ajánlom mindenképp. Utána, erről beszelhetsz a pszichologussal is, hogy még e vedd vagy ne, ő mit gondol erről. Jobban jársz így. Atis nem helyettesítheti a terápiát.
2021. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Már mindegyik influenszer ír könyvet, szerintem rohejesek
2021. aug. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!