Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz kell fordulnom...

Pszichológushoz kell fordulnom,ha követem az exem és kocsiból leskelődök utána,hogy mit csinál?

Figyelt kérdés
Úgy érzem be vagyok kattanva. Jött egy érzés,hogy ma találkozik egy régi ismerősével egy nővel. Elmentem oda ahol lakij és igazam lett. 2 órát ültem a kocsiba és láttam,ahogy más lánnyal találkozik és kibeszéltek hangosan engem,majd később kiderült,hogy látott engem és tudja,hogy figyeltem. Elég rosszul esett amiket mondott rólam,teljesen kikészültem. 22 évesen egy idegroncs vagyok :( kezeltetnem kéne magam? Tisztába vagyok vele hogy normális nô ilyet nem csinál..
2021. aug. 8. 03:09
1 2
 1/16 anonim válasza:
6%
Szereted még őt?
2021. aug. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván! Mint írtad normális nő ilyet nem csinál.
2021. aug. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen szeretem mindennél jobban. És hiába próbálok túllépni rajta egyszerűen nem megy..
2021. aug. 8. 03:37
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl akarsz lépni ignoráld. A követés, lesés mélyen szégyenletes! Igen, közösségi oldalakon is.

Ha nem tűnt volna fel csajozik, éli az életét, nincs mit szerezni rajta.

2021. aug. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Elég beteges és leginkább gyerekes. Sok embert megijeszt. Muszáj lesz elfogadnod, hogy vége. Nekem is ilyen volt az egyik barátnőm, és nem volt jó érzés. Tolakodsz a magánéletébe, holott semmi közöd nincs hozzá már. A szakember jó ötlet, ha egyedül nem tudsz túlesni rajta.
2021. aug. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Én is ilyen voltam majd két éven keresztül mikor szakított velem a barátom . Mindig kerestem az alkalmakat hol tudok összefutni vele, hogy tudok minél többet kiszedni ismerősökből arról , hogy milyen élete van nélkülem,napi 100x megnéztem az insta és Fb profilját stb . Aztán tudod mi történt ? Ahogy majdnem két évig figyeltem úgy jöttem rá folyamatosan ,ez az ember nem az akibe én beleszerettem akkoriban. Változott , vagy valójában mindig is ilyen volt , mint amilyennek most látom . Rájöttem , az Fb és insta magamutogatás ellenére nagyon is sok a problémája és korántsem olyan tökéletes a családja, barátai és aktuális barátnő körül a dolgok mint ahogy kifelé a külvilág fele mutatja . Majdnem két évbe telt míg rájöttem semmi különleges nincs benne . Hidd el találsz jobbat és gondolj arra egyszer majd menne vissza hozzád . De hagyjad hadd szenvedjen egész életében. Ignorald mintha egy szellem lenne. Köszönni is felesleges neki ha összefuttok . Mióta így csinálom expasimmal egyre jobban zavarja hogy nem foglalkozom vele . De soha a büdös életbe nem jöhet vissza .
2021. aug. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Nyugi, se nem beteges, se nem nem normális. Le kell zárni a kapcsolatot, és azt mindenki másképp csinálja. Simán belefér, hogy egy-két alkalommal megnézed.
2021. aug. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért beszélt ki hangosan,mert tudta hogy hallod és remélte, hogy ezáltal megsértődsz,vagy magadba nézel és rájössz, hogy neked már nem is kell egy ilyen ember ezáltal békén hagyod. Nekem tök ijesztő lenne,ha egyik nap azt látnám, hogy az exem engem figyel a házamnál. Ha gondolod menj el pszichológushoz. De csinálhatsz egy tisztító szeánszot is. Azokat a holmikat amik tőle maradtak,vagy rá emlékeztetnek egyesével beraksz egy dobozba (vagy csak elégetes) és minden holminál felidézel valamit amivel megbántott. Egy idő után megtalálod azokat a hibáit amiket nem vettél észre és így könnyebb elengedni őt. Aztán az egész dobozt kivágod a kukába.

Arra viszont vigyázni kell, hogy a szeretet ne csapjon át gyűlöletbe.

2021. aug. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Én is hasonló vagyok. Ezt nem tudod kiölni magadból, de ha próbálod visszafogni magadat, csak sikerül! :D Egyszer majdnem kinyírtam valakit. :/
2021. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon beteg. Az utolsó komment meg pláne... Csak veletek ne akadjak össze, jó ég. Előbb utóbb fel fog jelenteni titeket valaki. Azért egy szakembert szerintem keressetek meg, mert ez se nektek se az áldozatnak nem túl kellemes és gondolom távoltartási végzést meg 2 év felfüggesztettet se akartok kapni.
2021. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!