Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stimulanst szedek es kavet...

Stimulanst szedek es kavet iszok, es faradt vagyok?

Figyelt kérdés

Egy par hete, 1 - 2 hetig naponta alig aludtam, ilyen 3 - 6 orakat, tobbnyire inkabb 3 orat.


Az agyam nem volt faradt, csinalni akartam dolgokat, voltak terveim, produktiv voltam, pozitiv, de a testem mar nem igazan birta, jott a hanyinger, lassusag, stb...


Elkezdtem ujra szedni a gyogyszerem (stimulans), mert napkozben bar nem voltam faradt, lassu voltam, szinte semmire nem tudtam figyelni.


Csak altatoval tudtam elaludni, azt is ilyen 7 orat.


Ennek az idoszaknak vege lett, meg mindig szedem a stimulanst, de elegge faradt vagyok.


Sokat alszom most, 10 - 12 orat, es az sem jo alvas, aludnek meg tovabb de tudom hogy mar ki kene kelnem az agybol.


Elegge depresszios vagyok, megint jonnek az ongyilkossagi gondolatok, semmihez sincs kedvem.


Szedem a stimulanst is tobbszor egy nap, iszok kavet is, de semmit nem hatnak, mennek aludni, a kedvem is fos.


Ez normalis, hogy az eletemben semmi nem valtozott, de ilyen szarul erzem magam es allandoan faradt vagyok annak ellenere, hogy stimulansokat szedek?



2021. aug. 9. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
25%
Igen, normális, mert erre megy ki a gyógyszeripar. Nem baj, majd felírnak erősebb stimulánsokat, de majd az is gyenge lesz idővel. Jó, hogy így bedrogoztatják az embert, csak az a probléma ezzel, hogy soha semmit nem fog megoldani, de a gyógyszermaffiának tökéletes bevétel. Olyan helyen kéne keresgélned, ahol nem drogokkal orvosolnak, hanem megtanítanak másképp felfogni a világot.
2021. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!