Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet azért nem kacagok a...

Lehet azért nem kacagok a legtöbb poénosnak szánt dolgon, mert az nevetés a majmoktól származik, ami a váratlan dolgokra vagy félelemre volt a reakció, és mivel túlgondolok mindent, így nem nagyon tud semmi meglepni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Én is ilyen vagyok. Munkahelyen is azt figyeltem meg, hogy a sok idióta, hogy eszi egyes manipulatív emberek szövegeit, de engem nem tudnak befolyásolni, ezért kilógok a sorból, szerencsére.
2021. aug. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem nevetsz valamin többnyire azért van, mert nem talalod viccesnak, nem egyezik a te humoroddal/túl komoly vagy. Ha semmin nem nevetsz valoszínűleg valamilyen trauma ért, vagy esetleg lehet valami mentális betegséged is vagy mondom lehet egy erősen komoly személy vagy.

De amúgy ha ilyen kérdést kiírsz meg majmok meg nemtudommi tényleg nagyon túlgondolod a dolgokat.

#1 nehogy azt hidd jobb vagy bárkinél mert nem nevetsz

2021. aug. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem túl biztató. Mert hogy tök sz.r vicceken nem nevetsz, az egy dolog. De ha mondjuk vicces képeken sem, akkor vmi baj van. Amikor depis voltam, SEMMIN de SEMMIN nem tudtam nevetni. Jobban vagyok, hangosan felnevetek vicces képeken és barátokkal folytatott beszélgetés közben is nevetek, bár az inkább amolyan szociális kategória. Múltkor itt volt régen látott barátnőm és nagyon vicces volt, sokat nevettem azokon, amiket mondott. Illetve van egy ember egy (másik) fórumon, akinek felröhögök egy-egy mondatán. (Nem hallja senki.)
2021. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

#2

Nem hiszem, hanem tudom. 😁

2021. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy soha nem kacagok de a legtöbb dolog amin a legtöbb ember nevet én nem tudok, és legtöbbször ezért a nevetésem is csak egy-két orrkifújásból áll.
2021. aug. 12. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!