Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt érzem túl sokat láttam a...

Azt érzem túl sokat láttam a világból túl rövid idő alatt és állandó bizonytalanság van bennem. Mi tevő legyek?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és 2 év leforgása alatt túl sok helyen voltam, rám zúdult a világ, amire nem voltam felkészülve. Most például Moszkvában vagyok és azt érzem, hogy itt kéne élnem, munkát keresnem. De ugyan ezt mondtam Bostonban, New Orleansba, Szentpéterváron, Bécsben, Prágában és még sorolhatnám. Egyszerűen túl sokat láttam és nem tudom hol lennék boldog. Az utaztatás mindig illúzió, hamar véget ér az a 2-4 hét. Utána otthon ülök depressziósan. Hogy lehet ebből kikeveredni? Mint egy étlap, amiről legszívesebben mindent megrendelnél, de csak egy választásod van, mert a második adag már nem fér beléd.
2021. aug. 12. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A bőség zavara, van, aki irigyli ezt a problémát.
2021. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Síkít a macska
2021. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!