Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kit, milyen embert nem szoktak...

Kit, milyen embert nem szoktak tisztelni más emberek?

Figyelt kérdés

Te kit, milyen embert nem tisztelsz?

( tisztelet alatt nem felnézést, hanem normális beszédet, normális kommunikációt érték itt most)


2021. aug. 12. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam alacsony a mérce. Az "aggyá má egy szál cigit buszjegyre" típusú emberek az egyetlen példa, ami eszembe jut.
2021. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkivel normálisan kommunikálok. Aki erőszakos, tarhál, hazudozik, azzal pedig semmilyen módon.
2021. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Az alkoholistákat.
2021. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azokat nem tisztelik általában, akik saját magukat nem becsülik. Az önbizalomhiányos, bizonytalan, tutyimutyi emberekkel sokszor beszélnek lekezelően.
2021. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán azért nem becsülik önmagukat mert akinek a feladata lett volna hogy megbecsülje nem becsülte meg.
2021. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Exemet a többség nem tisztelte, és sokáig nem értettem, miért.


Aztán sajnos rájöttem:


- Nem értett semmihez, de mindenbe belebeszélt, mintha a világ legokosabb embere lenne.


- Mindenre egyből hisztivel, ordítással reagált. Sokszor ráijesztett az emberekre, én például konkrétan akkor hagytam ott, amikor már rettegtem, hogy meg fog ütni. Addigra más fizikai bántalmazás (végigrángatás az utcán) már történt. Megcsinálták ugyan, amit mondott, de tuti, hogy egy bunkó, tahónak könyvelték el.


- Megismerkedésünkkör még 2-3 éve járt egyetemre, tudtam, hogy csúszik, de nem zavart, mert sokakkal előfordul. Én is csúsztam félévet. Ma már 9 éve BSc-s, a közelében sincs, hogy végezzen, és a KÖRÜLMÉNYEKRE fogja.


- Úgy beszélt másokkal, mint egy ronggyal.


- Ha véletlenül jót tett valakivel, pl. segített egy néninek felszállni a buszra nagy ritkán, olyan büszke volt, mintha ő lenne a világ legkirályabb embere.


Egy idő után már én sem tudtam tisztelni.

2021. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!