Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csekkolom le állandóan...

Miért csekkolom le állandóan random emberek Facebook-profilját?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem Facebookozok sokat, leginkább üzenetezésre használom, a főoldalon sem szoktam letekergetni. Viszont az oldal ugyebár véletlenszerűen feldob egy-egy bejegyzést a főoldal legtetejére, így arra rá szoktam nézni, és ez elég gyakran valamelyik "tömegcsoport" (pl. "Pesten Láttalak", "Albérlet Budapest") posztja. Én pedig ahogy végigpörgetem a kommenteket, azzal párhuzamosan nyitom meg néhány ember profilját - olyanét, aki nekem tetsző kommentet írt, vagy olyanét, akinek a véleménye nagyon nem egyezik az enyémmel, vagy aki csak nagyon vicces, stb -, és végiglapozom pár nyilvános képüket, hogy felmérjem, nagyjából milyen emberek lehetnek ők. És már saját magam irritálom ezzel a szokásommal, mert tudom, hogy nincs semmi értelme. Időnként ráeszmélek, és akkor bezárom a megnyitott böngészőlapokat.

Mi állhat a háttérben? És hogyan tudnék leszokni róla? Külső segítség nélkül, lehetőleg, mivel nem gondolnám, hogy bármi komoly lenne, csak zavar, hogy nem tudom a miértjét, ahogyan az is, hogy csinálom.



2021. aug. 13. 02:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ez zseniális ötlet, most hozzá is adtam a bővítményt! Remélem, használni fog. Még egyszer köszönöm!
2021. aug. 14. 20:10
 12/13 anonim ***** válasza:
Hogy szuperál a bővítmény? Bevált?
2021. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyelőre nagyon jó! Sokkal ritkábban nyitogatok meg profilokat, mivel ugye jóval kisebb arányban kerülnek elém :D Ezt már haladásnak érzem.
2021. szept. 3. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!