Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magyar állampolgárként hogy...

Magyar állampolgárként hogy lehet más országba igényelni az eutanáziát?

Figyelt kérdés
Tudom kényes téma, de engem konkrétan a megoldás érdekel, szeretném igényelni az eutanáziát, tudom hogy ez belföldön nem lehetséges, van valakinek tapasztalata hogy milyen módon lehet ezt megkapni? Nem beszélek idegen nyelvet, nem tudom magam más országba megértetni, talán egy kicsi angol, de nagyon régóta szeretném ezt, folyamatosan keresem a lehetőségeket de nem találok járható utat, és nem beszélgetni szeretnék, nem vagyok depis csak nem akarok élni, ez nagyon intenzív és régi érzés bennem, aki tud kérem segítsen nekem ❤️ minden nap szenvedek, és unom már, ki akarok szállni
2021. aug. 17. 01:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

csak gyógyíthatatlan betegeknek adják kizárólag.

Ha nincs semmi gyógyíthatatlan betegséged, akkor nem kaphatsz még máshol sem szeirntem. Ja és figyelmeztetésként írom reggelre lesz törölve mert ilyen kérdéseket nem tűr meg a gyakori.

2021. aug. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keress pszichológust!
2021. aug. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
39%
Öngyilkosság?
2021. aug. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves vagy? tini vagy felnőtt?
2021. aug. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Europai Unios orszagban biztos, hogy nem. Az utazasra koltott penzt pedig befektethetned egy pszichologusba/pszichiaterbe. Tobb orvosszakerto velemenye kell, hogy gyogyithatatlan betegsegben szenvedsz (nem, a depresszio nem az, ehhez ilyen vegstadiumu rak kell, agyverzes utani lebenult allapot, stb). Ahol igazoltan az OSSZES elerheto gyogymodot kiprobaltad, es egyik sem hatott.
2021. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Ez hogy maradt még fenn?

Más öngyilkos kérdéseket bezzeg egyből leszedik..

2021. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Eutanáziát halálosan beteg emberek igényelhetnek csak, gondolom te nem vagy az. Igazából magyarul te meg akarod ölni magad, csak nem akarod beismerni. Keress egy pszichológust és kezdjetek el dolgozni a problémáidon ugyanis tudom sablonos de az öngyilkosságnál sokkal jobb megoldások is vannak.
2021. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként azt lehet tudni hogy hány éves vagy?
2021. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Hogy fajulhat el valaki ennyire? Olyan szép az élet, van aki mindent megadna ha egészséges lenne te meg eldobnál magadtól mindent. Szomorú.

Van aki jó ember és élhetne azt meg elveszik tőlünk a betegségek.

2021. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Gyerek, asszonysutyorgóba is posztolt. Remelem, mihamarabb segitseget kap.
2021. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!