Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magyar állampolgárként hogy...

Magyar állampolgárként hogy lehet más országba igényelni az eutanáziát?

Figyelt kérdés
Tudom kényes téma, de engem konkrétan a megoldás érdekel, szeretném igényelni az eutanáziát, tudom hogy ez belföldön nem lehetséges, van valakinek tapasztalata hogy milyen módon lehet ezt megkapni? Nem beszélek idegen nyelvet, nem tudom magam más országba megértetni, talán egy kicsi angol, de nagyon régóta szeretném ezt, folyamatosan keresem a lehetőségeket de nem találok járható utat, és nem beszélgetni szeretnék, nem vagyok depis csak nem akarok élni, ez nagyon intenzív és régi érzés bennem, aki tud kérem segítsen nekem ❤️ minden nap szenvedek, és unom már, ki akarok szállni
2021. aug. 17. 01:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Remélem, még olvasod ezt. Írj rá a KékVonalra, vagy hívd fel őket, vagy keresd meg az iskolapszichológust, vagy a pedagógiai szakszolgálatot. Van segítség, csak kérni kell. Nem tudom, mi történhetett veled, de van kiút, értékes az életed, és lehet még szép jövőd, akkor is, ha most egyáltalán nem hiszel ebben, de hidd el, ugyanezen mentem keresztül, még itt is kérdeztem a témával kapcsolatban. Írj nyugodtan, ha szeretnél.
2021. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!