Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tüntessem el? Ha...

Hogyan tüntessem el? Ha meglátják a szüleim nekem végem

Figyelt kérdés

Tegnap minden probléma összejött, szakítotam a barátommal, családi vita stb, és én teljesen kivoltam, sírtam meg mindne, fogtam egy ollót és szétvágtam a csuklóm. Igazából nem is értem h miért tettem, de úgy 6 óra körül felébredtem és csak akkor láttam meg hogy mit csináltam tegnap este.

Nos sajnos úgy látszik az egyik erem sikerült egy kicsit jobban átvágni, mert hajnalra tiszat vér volt az ágyneműm, és most nagyon fáj, igazából úgy zsibbad meg szúr ég is.. nem érzem a karom

hoyg tüntessem el, próbálkoztam púderrel de átvérzett, tudom hoyg hülyeséget csináltam de ha ezt a szüleim avgy a suliban meglátják nekem végem

köszi a segítséget


2010. aug. 30. 08:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne rejtegesd! Menj orvoshoz. Találj ki valamit hogy nekimentél egy üvegnek és betört vagy akármi de el kell vele menni orvoshoz.
2010. aug. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
70%

Karkötő, vagy éppen csuklószorító odahúzva tökéletes megfelel.


ÉS erről pedig szokj le, fölösleges, inkább vágj földhöz egy tányért:P

2010. aug. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
csuklópánttal eltakarhatod, vagy egy karkoto ami kicsit szélesebb. De ilyet tenyleg ne csinál, egyébként púdert mégegyszer meg ne probáld meg ha még akkoris vérzett ahogy irtad átvérzett vérmérgezést is könnyen kaphattál..ha elindul egy csik a csulodtol felfele párnapon belül ma holnap v azután akkor bizony kell a tetanus injekcio. nem játék mert ha eléri a szivedet meghalsz. Jártam már igy énis de az munakehyli baleset volt, pedig csak egy fogó szurta meg a tenyerem másnap délben azt láttam hogy a csik már a könyökömnél van, szaladtam is az orvoshoz és beadta s szurit pedig betadineval fertőtlenitettem is amikor beleszurtam. szoval ilyet nee csinálj!!!
2010. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%
Vésd az eszedbe, egyetlen egy pasi miatt soha ne csinálj ilyet. Élet csak egy van, pasi meg rengeteg. Menjél el orvoshoz légyszi, az a biztonságos.
2010. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
ha nem állt el a vérzés mindenképpen menj el orvoshoz még meg is halhatsz
2010. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Na igen előzők jól mondják.De ilyet többet ne csinálj.:(

Nekem egy éve volt a legmélyebb periódusában a depresszióm...akkor én is csináltam ilyeneket.Azóta elmúlt,de felváltotta más,na de a lényeg...még mindig takargatnom kell a kezem mert régebben mindig ferdeszemmel néztek rám...egyszer meg is kérdezte valaki,hogy emós vagyok-e.Szóval nem éri meg...lehet hogy akkor megnyugtat,de utána te érzed magad kellemetlenül.:/

2010. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Feltetlen szolj Anyukadnak, es orvoshoz kellene menni, hogy osszevarjak. A zsibbadas annak a jele, hogy nem kap vert a "test resz", nem ijeszgetes, de le is benulhat!


Hidd el, hogy Anyukad megerto lesz, de ez most nem gyerek jatek!

2010. aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj ilyet soha többet,ez butaság és még fáj is. Majd írj mire jutottál,hogy vagy,mi volt,lett stb.!!
2010. aug. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Úr isten :S:S És a barátod erről tud ? Mikor én szakitottam bnőmmel, elég ingatag személyiség , de ezt volt időm kitapasztalni, tudtam h képes lenne ilyenekre.., szval hazament, én is hazamentem, és felhívtam a szüleit, hogy figyeljenek rá oda nagyon az elkövetkező 2-3 napban.., nehogy vmit csonáljon :S 16 évesek vagyunk...


Remélem nagy gond nincs veled.., nyugodj meg, és orvos majd segít :)

2010. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
51%
Én a helyedben kisikálnám az ágyneműt, ha fehér, akkor kihypóznám a csuklómat pedig alapozóval és karkötővel fedném, de amit az előttem szólók írtak, abban van igazság, menj el a házi orvshoz, vagy az egynapos sebészetre.
2010. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!