Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tériszonyosok: Melyiken...

Tériszonyosok: Melyiken szédültök a legjobban?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 23:47
A kérdező szavazást indított:
Kilátókban.
Óriáskeréken.
Libegőn.
Mindhármon.
E három közül kettő közül is a legjobban, leírom, melyik kettőn.
Ezeken nincs tériszonyom, hanem... (leírom).
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek kizárt dolgok! A sámlin is szédülök.
2021. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Föl se megyek ilyenekre
2021. aug. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám magam tériszonyosnak. Inkább azt mondanám, hogy a földön érzem biztonságban magam. A kilatokat, hegyeket imádom. Szédülni inkább balkonon szoktam. A létra a halálom, bár szerintem abban csak nem bízom.
2021. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kilátó, nem tudom, ennek ellenére adrenalinfüggő vagyok és szeretem a minél magasabb kalandparkokat xd
2021. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem mondanám hogy a tériszonyom olyan furva lenne, mikor elôször ültem óriáskeréken majdnem elhánytam magam és reszkettem, másodjára ez enyhült a harmadik alkalommal már semmi baj nem volt. A kilátókon semmi bajom csak meg kell szoknom a magasságot utána minden jó. Nekem fôleg az ilyen kalandparkos kötélpályás helyeken jön ez elô, ahol a magasban kéne egy darab drótkötélen átmennem és tudom hogy biztonságos meg hogy megtart a karabíner én akkor is pánikolok.
2021. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!