Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálta ezt a tesóm?...

Miért csinálta ezt a tesóm? Mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Nem evett, nem ivott kórházba került nem akar velünk beszélni. Én próbáltam vele beszélni és azt mondta hogy úgy sem foglalkozunk vele akkor nem mindegy nekünk hogy hol van és mivan vele. És hogy mi nem szeressük őt. Ez nem igaz én szeretem csak már nincs annyi időm rá mint régebben. Már dolgozom, barátom van lassan össze is költözünk.

Szüleim is mindig dolgoznak de este felé már mikor rá érnek szoktunk beszélgetni, tesóm nem ő nem jön ki szobából hiába hívjuk. 16 eves lesz.


2021. aug. 23. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
2021. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Belefáradt az életbe, de persze áh még fiatal, meg a mi családunkba nincs mentális betegség stb kifogás is szóba jöhet.
2021. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem így akarta felhívni a figyelmet magára. Én a helyetekben komolyan odafigyelnék rá, esetleg egy pszichológus felkeresése sem elvetendő ötlet.
2021. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!