Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlanátok olyan pszichológus...

Ajánlanátok olyan pszichológust aki kifejezetten szorongással és depresszióval fogalakozik?

Figyelt kérdés
Tudom , hogy ez az oldal alapból magyaországi , viszont én felvidéken élek és remélem akad néhány ember aki innen olvassa. Tudnátok esetleg ajánlani valakit aki magyarul is beszél? Vagy esetleg még Esztergom jöhetne szóba. A válaszokat előre is köszönöm. Poénkodók légyszi kímélketek.

2021. aug. 24. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] Ezt az oldalt ajánlanám. Kereshetsz probléma szerint szakembert, és sokan online konzultációt is vállalnak.
2021. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, pont a fenti oldalon találtam olyan illetőt, aki mindenre is speciálizodott. Aztán végül nem is volt meg a szükséges tapasztalata az a terápiához, mert csak egy séma köré építette az egész terápiát. Ha a betegnek az nem volt jó, akkor más módszerekkel is próbálkozott... De érezhető volt, hogy nincs a helyzet magaslatán, csapong.
2021. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!