Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Debrecen pszichologus?

Debrecen pszichologus?

Figyelt kérdés

Debrecenbe keresnek empatikus, jo pszichologust.


Akar tb támogatott akar fizetoset.


Akinek van tapasztalata, szivesen meghallgatom.


Koszonom


2021. aug. 25. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. En Bajnok Andreahoz jarok a Varga utcai drogambulancian rendel, es szerintem maganban, es TB finanszirozottban egyarant rendel. En generalizalt szorongassal, es depresszioval jartam hozza 1-2 eve sokat segitett, most visszamentem, es ismet kisse jobban erzem magam az elso alkalom utan. Nagyon szimpatikus, kedves, de ugyanakkor lenyegretoro, es preciz. Egy probat meger :)
2021. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom.


Hogy lehet hozza bekerulni, mi a menete?

2021. aug. 25. 22:51
 3/4 anonim válasza:

Varga Krisztina pszichológus

Nagyon empatikus, nagyon intelligens, mindig a jót hozza ki belőlem:)

Ajánlom, egy próbát megér

2021. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2-es Őszintén már nem emlékszem pontosan, hogy kerültem oda lehet körzet alapján, vagy ilyesmi, de talán a háziorvosom utalt ki hozzá, vagy felhívtam a számukat, és érdeklődtem nem tudom őszintén. Próbáld meg a számukat felhívni vesztenivalód nincs vele :) 06-52-349-920 8:00-16:00-ig
2021. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!