Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az a pszichopata jellemzője,...

Az a pszichopata jellemzője, hogy ő mit csinál és utána még magát sajnáltatja, és a másikat kicsinálja?

Figyelt kérdés
Mondjuk megver hullarészegen és akkor még ő van megsértődve és magát sajnáltatja, meg "én mit műveltem vele". Teljesen a pszichopata jellemzője.
2021. aug. 25. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem. A pszichopata nem sajnáltatja magát, ő megy tovább, mintha nem történt volna semmi.


Ez is valamilyen személyiségzavar, amit te írsz, de nem tudom besorolni... lehet csak nárcisztikus, de akkor elég durva függőségeken van, ha verekszik is.

2021. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg akart gyilkolni és utána még maga van kiakadva, hogy "én mit csináltam vele", meg sírni mertem, hogy püföl. És akkor még ő van besértődve, hogy nem tudott meggyilkolni, meg bárcsak megölt volna... Nulla megbánás és "mit csináltam vele", beadja úgy, mint ha az én hibám lenne... Nem tudom elmagyarázni. Szerintem pont az. Fikarcnyi érzés, kegyelem, semmi....
2021. aug. 25. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne a jövőben messzire elkerülni
2021. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hamarabb szadisztikus szociopata. A pszichopata nem ilyen, ahogy az első írja, ők mindent racionálisan kezelnek, nem pazarolnak ennyi energiát egy másik emberre, arról nem is beszélve, hogy a szadizmushoz empátia kell.
2021. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez valami súlyos keverék. rosszindulatú nárcisztikus pszichopata.

a jellemző nárcisztikus vonás, hogy ő az áldozat, miközben ő tesz tönkre téged.

amúgy meg fordulj a rendőrséghez mert az ilyen bántalmazó korcsnak a börtönben a helye.

2021. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az ilyennel nem is tudom mit lehet, és még magát adja be, hogy én készítem ki, meg én mit teszek bele és zsarol, meg mások, falusiak adják a lovat, nehogy itthagyjam....


Alkoholista is pluszban, de a legbetegebb ember.


Másik példa, 20 éves koromban hetekig nem engedett el orvoshoz a vesémmel,

teljes pszichikai megfigyelés és terror, reggel hajnalban fel a buszra és azonnal haza, a végén autóval megvárt a parkolóban nehogy egyetemről elmenjek orvoshoz. Hetekig napi szintű teljes pszichikai fenyegetés, őrjöngés, verés. De aki nem élt ilyennel az nem tudja, teljes az idegi kicsinálás mestere... Pluszban verés. Az ment hetekig, hogy én "megbolondultam, bezárat az elmegyógyintézetbe és begyógyszereztet". Mikor mondtam neki, akkor majd beadom, meg azt mertem mondani, hogy felnőttként nem begyógyszereztethet be, akkor "majd beadom, megmérgezlek". (16 éves koromban hetekig mérgezett, bedrogozott, elkábított, nem tehettem ellene semmit) Meg agyi gyógyszer kell, ide záratlak be, amoda, nem akarsz iskolába menni piszok, b....sztál tanulni piszok, megbolondultál. Amikor visszaszóltál neki, hogy maximum ő a bolond, akkor szarrá vert. Orrtörések, verések napi szintűek voltak, egyszer úgy megvert, hogy nem hallottam a fülemre. Orvoshoz menni nem lehetett, egyre szarabbul lettem, elszökni nem tudtam, beráncigált a kocsiba. A végén amikor annyira rosszul voltam már, hogy az iskolában elájultam, akkor is azzal fenyegetett, hogy bezárat, meg bevitt mindennap kocsival az egyetemre és megvárt. Meg ilyeneket hazudozott, hogy drogozom... Az orvosomhoz odament ő, hogy én megbolondultam, be kellene gyógyszereztetni... Mikor már annyira rosszul voltam, hogy az egyetemről hazavittek, őrjöngött, visszazavart, fenyegetett.... Egy szabad percem nem volt, hogy orvoshoz szökjek, vidéken vlt a háziorvosom, haza szökni nem tudtam... Mikor egyik este már a veseelégtelenség miatt kb nem voltam már magamnál, meg is hallhattam volna, sokkolóval fenyegetett, püfölt, a kocsiba a hajamnál fogva berángatott, orvoshpz nem engedet. És ÉN MIT MŰVELTEM VELE... Meg is hallhattam volna, alig éltem túl, de biztos más 20 éves is engedi magát elkábítgatni az őrült elmebeteg apjának, meg meghalni. Mert nem bírta elviselni, hogy a veséddel 20 évesen orvoshoz menj. Azóta rákapott a verésekre, megpróbált meggyilkolni, pofa be és beverem a nevem, meg sem szólalhatok.


Ennek minden szava igaz, ez egy elmebeteg, anyám meg neki asszisztál és a faluban meg az megy, hogy szegény szüleim....Meg tudják mit kell hazudozni másoknak....


Ő a szegény, mert én mit csinálok vele, elszökni sem lehet....

2021. aug. 26. 13:18
 7/9 A kérdező kommentje:
*orvoshoz nem engedett
2021. aug. 26. 13:21
 8/9 anonim ***** válasza:
már rég a rendőrségre kellett volna menned.
2021. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szegénykém
2021. nov. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!