Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszer vásárlásban szenvedhe...

Kényszer vásárlásban szenvedhetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 20 éves srác vagyok alias géptuningoló vadállat. Igazából nem tudom eldönteni, hogy beteges-e amit csinálok, ezért kérem a ti segítségeteket. Szóval... folyamatosan veszem az újabbnál újabb hűtéseket a gépembe. A processzorom már eleve 45-50 fokos ami tökéletes, de én nem vagyok megelégedve. Most szereltem be a vízhűtést a processzoromba, de már nézelődök, hogy mivel tudnám még jobban lehűteni (tippeket is várok). A videókártyám 50-60 fokos játék közben, de ez brutálisan sok, ezért erre is fogok venni vízhűtést, de az se lesz elég szerintem. Segítség, folyamatosan költöm a pénzem és lakbérre meg alig marad és a fogaimról nm is beszélek, azt mindig a gép alkatrészek mögé rakom és sose költök rá.

2021. aug. 26. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Műfogsorod van? 👀
2021. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Szerintem próbáld meg a rántott sajtot úgy csinálni hogy apukád ne ébredjen fel
2021. aug. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Majd, ha már nem lesz pénzed semmire, akkor észbe kapsz,de amíg alig ugyan, de van, addig ez lesz. Az, hogy nálad mi a fontossági sorrend, az a te dolgod, majd ha érett leszel, akkor ez változni fog.
2021. aug. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ez felmerült benned, es a leírtak alapján igen.
2021. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudják a gyártók hogy nincs jobbnál jobb hűtő, van egy határ, ezért mindig egy picit átcifrázzák az alkatrészt hogy ez bizony a tuti nem a korábbi, te megveszed és rájössz hogy olyan sincs.

Tele van a szekrényem ezekkel, akad sok olyan is amit fel se tettem csak kibontom nézegetni vagy elajándékozom. Egy bitang hőcsöves mastercool van a gépben de azért veszem én is a gagyikat. 😂

2021. aug. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!